Když se v roce 2014 do kin dostal film Kingsman, Colin Firth v precizně padnoucím trojdílném obleku pomyslně nakopal zadek celé historii 007. Neboť, veškerá čest Tomu Fordovi, který obléká Craiga, ale Saville Row má v tomto směru navrch.

Příprava druhého dílu trvala roky a dali si na čas, ale evidentně se to vyplatilo, protože alespoň podle nových plakátů, výsledek bude ještě stylovější a promyšlenější, než díl první.

Taryn Egerton jako Eggsy v sametovém večerním saku. Aneb jak nosit sametové sako a nevypadat jako že vlastníte Playboy.

Colin Firth. Pravděpodobně jen vybral svůj šatník, protože takové věci nosí i v reálu.

Pokud jste neviděli Kingsman: The secret service, v podstatě jde o jeden z akčních špionážních filmů. Elitní komando sponzorované ze soukromých zdrojů a operující v zájmu královny. Rozdíl mezi dalšími agenty a Kingsmany je tedy v tom, že mají daleko větší rozpočet na šatník.

Precizní a dokonale padnoucí krejčovina od salonů, kde šije Prince Charles, doplňky vyrobené na míru u Montblanc, Asprey a Smythson of Bond Street, boty Loake. Mr. Porter dokonce k vydání filmu vytvořil vlastní kolekci. Můžeme jen doufat, že před vydáním filmu ohlásí kolekci Kingsman třeba Smythson. To by bylo nebe.

Merlin – Něco jako M v Kingsmanovském vesmíru. Najdete jen málo bund, které jsou natolik britské.

Kingsman The Golden Circle vychází 22. září.

Komentáře