Kdo chce zůstat věčně mladý, musí se neustále měnit. Muži v Česku se kompletně proměňují každé dva měsíce! Novou inkarnaci plnou zpěvu, designu, aut, alkoholu, módy, hodinek a faustovských rad do života žádejte v dobrých trafikách a předplácejte ZDE. K předplatnému dostanete navíc 1500 Kč na novou košili na míru!

Freddie Mercury

Africký ostrov Zanzibar nám kromě názvu skvělého pražského baru v Anglické ulici, kde jsme jednou skvěle… inu, Zanzibar dal celému světu dva zásadní zázraky: vanilku a Freddie Mercuryho. Přečtěte si vše o jeho životě, díle i smrti. Mimochodem, víte, co jednou prohlásil o písničkách Queen? Že jsou jako papírové kapesníky: použít a vyhodit.

V džungli kvete móda

Navzdory ošklivým předsudkům styl a elegance, stejně jako inteligence, humor a další dobré věci, kvetou i v džungli. Vydejme se proto to zeleného přítmí za inspirací, jak je i v Česku možné chodit krásně oblečen.

Co Čech, to sportovec

I když výrok výše nejspíš není pravdivý, z Česka, země s počtem obyvatel odpovídajícím třem, čtyřem větším čínským městům, vzešli opravdu jedineční sportovci a sportovkyně. V naší obrazové miniencyklopedii si připomeňme ty nejzářivější osobnosti a hvězdné momenty českého sportu.

Jediný český sexsymbol

Stanislav Majer – herec, který nedává rozhovory, takže ani u nás rozhovor nenajdete (ovšem skvělý článek Martina Hradeckého ano). Nesmírně poctivý herec, který raději mlčí, než by plácal nesmysly. Náročný herec. Po přečtení se běžte do Divadla Komedie na jeho Konzervativce podívat sami.

Výkonné, krásné, německé

Vzali jsme Porsche Panamera a Porsche 911 Turbo a prohnali tyto vozy po silnicích Černé Hory. Kromě automobilových zážitků jsme si užili i nádherný výhled na Kotorský záliv neboli Boku Kotorskou.

Vandráci

Jan Révai a Pavel Liška s kameramanem Hynkem Bernardem odjeli na tři měsíce do Střední Ameriky. Spontánní cestu, jen na motorkách a vlastních nohách, pečlivě a hlavně originálně zdokumentovali v půlhodinových filmech a deníkové knize Sí, vole!

Město nového začátku

O řecké metropoli spisovatel David Zábranský říká: „Seberte úspory a kupte si byt v Aténách. Ceny jsou dole, je to vynikající investice, ale ono jde ještě o něco jiného. Dole jsou nejen ceny, ale tak nějak i bozi. Jsou tady dole ve městě … věřte mi, že nový počátek se nikde na světě nehledá lépe než právě tady. Cosi se zde stalo. A výsledkem je zázrak. Ty Atény, to boží nadělení!“ I když tam nebudete kupovat byt, jeďte do Atén. Připravili jsme pro vás zasvěceného průvodce.

Muži na křídlech

I když se do vzduchu nevznesete ani o centimetr, můžete vypadat jako letec. Letecká móda a styl jsou nadčasové klasiky. Sledujte, vybírejte (a létejte).

Předplaťte si nejstylovější časopis Muži v Česku ZDE a příště si vás už najde sám. A to není vše: za předplatné dostanete 1500 Kč na novou košili na míru!

Komentáře