Snad každý muž miluje luxusní hodinky a luxusní auta. Jen málo se najde výjimek. Když se tedy spojí přední výrobci obojího, může vzniknout jen dobrá, kvalitní a pro nás zábavná spolupráce.

Po pěti letech pevného propojení Ferrari a Hublot vznikla nová limitovaná edice úchvatných hodinek Big Bang Ferrari Chronograph Unico. Dohromady jen dva tisíce kusů v designu, který evokuje prvotiny z výrobní linky Ferrari můžete pořídit ve zlatě, titanu nebo karbonu.

Big Bang Ferrari Chronograph Unico ve zlatém provedení.

Big Bang Ferrari Chronograph Unico ve zlatém provedení. K dostání je v počtu 500 kusů.

Hodinky pohání strojek s automatickým nátahem z dílny Hublot, který nabízí funkci flyback chronografu s řadičem umístěným pod číselníkem. Rotor samonátahu pak připomíná ráfky kol vozů Ferrari, paprskový “disk” lze pozorovat skrze safírové dýnko. Rotor, základna i můstky jsou potaženy černým PVD. Pouzdru dominuje charakteristický prvek – šest šroubů – tentokrát zapuštěných do leštěné lunety.

Big Bang Ferrari Chronograph Unico v karbonovém provedení. K dostání je pouze 500 kusů.

Big Bang Ferrari Chronograph Unico v karbonovém provedení. K dostání je pouze 500 kusů.

Titanových modelů bylo vyrobeno 1000 kusů.

Titanových modelů bylo vyrobeno 1000 kusů.

Preciznost a dokonalost hodinek a jejich designu byla představena v unikátním spotu. Pravděpodobně nepatří mezi nejklasičtější modely hodinek, ale nabízí vyspělou, přesto téměř mladickou hravost a svěžest.

 

Komentáře