Společnost Huawei, inspirovaná řemeslným uměním hodinářů z 19. století, vytvořila chytré hodinky vybavené kovovým řemínkem vyrobeným zkušenými designéry za použití vyspělých nástrojů a nejnovějších technologií. Zjistěte více o technologii, která stojí za nejnovějšími řemínky k hodinkám od Huawei.

Milánský řemínek s unikátní tkanou strukturou

Ve srovnání s tradičními řemínky využívá milánský řemínek pro Huawei Watch GT 3 42mm technologii laserového svařování. Všechny závity jsou svařené a vyleštěné na okrajích, takže celý řemínek je zcela uzavřen a působí hladce, ploše a se sofistikovanou texturou. Drobné otvory ve tkané struktuře síťoviny z nerezové oceli umožňují přímý kontakt zápěstí se vzduchem a poskytují pohodlné nošení po celý den. Pásek Huawei Watch GT 3 42mm Milanese přichází v klasické a elegantní zlaté barvě.

Inovativní duální magnetický design

Tradiční milánské popruhy jsou často vybaveny závěsnou sponou. Sponu je třeba upravit na velikost v souladu se zápěstím, poté ji nasadit a výše uvedené úkony opakovat, dokud se spona nenastaví na velikost, která je pro zápěstí nejvhodnější. Při každodenním používání je proces nošení a sundávání poměrně problematický a jelikož je skládací deska přezky tenká, hrozí její deformace vlivem vnějšího tlaku.

Milánský řemínek Huawei Watch GT 3 42 mm má svůj vlastní patentovaný segmentovaný duální magnetický design. Sice tím narušuje tradici, ale za to nabízí elegantní a pohodlný způsob nošení. Segmentovaný duální design dokáže oba řemínky spojit magnetickou silou, takže řemínek bez problémů sedne na zápěstí. Zjednodušený design lze navíc snadno přizpůsobit velikosti zápěstí jednoduchým zatažením a klepnutím.

Patentovaný design

Kovový řemínek Huawei Watch GT 3 46mm využívá patentovaný design neviditelné motýlkové spony, která přináší elegantní a pohodlný design. Když se dva řemínky spojí dohromady, celková tloušťka zůstane na jednom řemínku, namísto dvou překrývajících se, jako v případě tradičních hodinek. Zjednodušená neviditelná motýlková spona se automaticky uzamkne stisknutím přezky. Nově navržené tlačítko pro rychlé uvolnění umožňuje rychlé sejmutí řemínku z těla hodinek lehkým stisknutím. Tato inovace zajišťuje intuitivnější zážitek z nošení.

Nespočet komponentů a hodin řemeslné práce

Huawei Watch GT 3 jsou k dispozici také ve verzi s větším ciferníkem o velikosti 46 mm a kovovým řemínkem vyrobeným z vysoce kvalitní nerezové oceli. S milánským páskem mají společnou přesnou technologii výroby. Každá ze 136 součástí prošla 287 procesy, včetně ručního leštění. Následně, s přidáním vysoce přesné technologie počítačového numerického řízení (CNC), je výrobní chyba kontrolována v rozmezí +/-0,03 mm. Komponenty poté procházejí procesem montáže na míru, při kterém plochý a hladký kovový pásek tvoří 136 komponentů s bezproblémovým spojením různých segmentů.

Barva, která vydrží

Oba kovové řemínky jsou barveny mikronovým vakuovým povlakem s procesem PVD (Physical Vapor Deposition). Barva je na hodinky aplikována ve formě aerosolu prostřednictvím speciálně vytvořeného pevného potahového materiálu ve vakuovém prostředí v laboratoři, aby se vytvořila silná ultramikrostruktura na mikronové úrovni. Díky tomu je barva pevně pokrytá, lesklá a odolná proti korozi. Navíc tato technika zajišťuje, že barva nevybledne ani po dlouhé době používání.

Hodinky, které padnou každému

Díky mnoha funkcím sledování zdraví a sportu nás hodinky inspirují k tomu, abychom vyzkoušeli nové sporty, zkontrolovali si svá zdravotní data a stali se lepší verzí sebe sama. S více než 100 sportovními režimy a přizpůsobenými tréninkovými plány dostupnými v Huawei Watch GT 3 najdete ten správný sport pro sebe.

Možnosti přizpůsobení je další výhodou ve prospěch chytrých hodinek, oproti tradičním. Chytré hodinky nabízejí ke stažení více než 10 000 motivů ciferníků, takže styl hodinek můžete přizpůsobit svému outfitu, náladě nebo dennímu programu. Navíc si můžete vybrat z různých snadno vyměnitelných pásků – kromě popsaných kovových můžete vyzkoušet pásek z fluoroelastomeru, kožený nebo nylonový a vyberte si ten, který vám stylem nejvíce sedne. Řemínky jsou vyměnitelné, široce dostupné a všechny vypadají skvěle.

Komentáře