Luxusní doplněk, prémiové materiály a bytelná konstrukce – u požadavků na vaše nové chytré hodinky se opravdu zkrátka držet nemusíte. Vedle propracovaných funkcí vsází novinka HUAWEI Watch GT 3 Pro právě na výjimečnost designu a získá si tak srdce nejednoho muže. Jedním z nich je i profesionální pilot a ambasador značky Huawei Martin Šonka, kterého skvěle zachytila na uměleckých skicách nadaná slovenská ilustrátorka Tina Minor.

HUAWEI Watch GT 3 Pro v titanovém provedení přichází v novém, modernějším designu a s uceleným minimalistickým řešením. Nová řešení designu ovšem nepřichází pouze navenek, ale také uvnitř. K dispozici s nimi máte i velice pestrou nabídku ciferníků, takže po stránce možností personalizace určitě zklamáni nebudete. Ale je toho ještě mnohem více, čím si HUAWEI Watch GT 3 Pro získají i vás.

Kvalitní materiály a nekonečné možnosti personalizace

Nejnovější vlajková loď chytrých hodinek Huawei přichází s novým designem rozhraní, v prémiových materiálech, s velkým přehledným displejem, až 14denní výdrží baterie, podporou rychlého bezdrátového nabíjení a v neposlední řadě s bohatými možnostmi designu ciferníků.

Kvalitu materiálů, z nichž jsou hodinky vyrobeny, poznáte na první pohled. Tělo hodinek tvoří bytelná titanová konstrukce, keramika na zadní straně, díky které hodinky skvěle zaznamenají změny teploty kůže, a safírové sklíčko, které chrání obrazovku před opotřebováním. Můžete se tak spolehnout, že hodinky odolají všem výzvám a budou sloužit celá léta.

K hodinkám můžete dále vybírat z několika variant řemínků pro příležitosti všeho druhu, včetně sportu, práce, společenských událostí i pro volný čas. Sportovní pásek z fluoroelastomeru je bytelný, vodotěsný a odolný proti potu, abyste jej mohli nosit bez omezení. Na formální akce se zase hodí kožený řemínek z kvalitní evropské telecí kůže, která působí sebevědomě a elegantně. Navíc se vyznačuje jemnou a příjemnou strukturou, prostřednictvím čehož Huawei prezentuje svůj zájem o propojení technologií s tradicí řemeslného zpracování.

Jako malá třešnička na dortu, co se vychytávek týče, je funkce neustálého zobrazení hodin na ciferníku, aniž by se displej zhasínal. Tím hodinky mají nabídnout zážitek co nejvíce podobný nošení klasických hodinek. Displej ciferníku je navíc schovaný pod vysoce odolným safírovým sklíčkem, které zaručuje velice ostré zobrazení a zároveň ochranu před škrábanci a rozbitím.

Hodinky si oblíbil také akrobatický pilot Martin Šonka

Po designové stránce si Huawei Watch GT 3 Pro zakládají na příjemných texturách a jasných liniích. Jednotlivé linie, hrany a okraje se harmonicky prolínají a protínají. Aby to vše spolu krásně hrálo, musí projít každý kus hodinek náročným procesem broušení a leštění, díky čemuž všechny materiály krásně vyniknou.

Právě krásné linie hodinek vedly ke spolupráci s talentovanou ilustrátorkou Tinou Minor. Ta ve svých skicách vystihla propojení odolnosti hodinek s osobností jednoho z ambasadorů Huawei, pilota akrobacie Martina Šonky. Vlastnosti, jaké náleží profesionálnímu pilotovi, a které najdeme i u chytrých hodinek HUAWEI Watch GT 3 Pro, se v mnoha ohledech potkávají. Vytrvalost, sebejistota, přesnost, spolehlivost je jen drobný výčet z nich. Tina Minor toto spojení navnímala, a tak mohly vzniknout tyto krásné skici, které mluví samy za sebe.

Monitorování zdraví a osobní trenér v jednom

Nejde však jen o design a kvalitu materiálu, kde najdeme spojitost s Martinem Šonkou. Coby sportovec rovněž velmi oceňuje funkce pro monitorování celkového zdravotního stavu, srdečního tepu, dýchání či vyhodnocení celkové kvality spánku.

Vedle funkcí pro zdraví má každý uživatel na výběr také z bohaté škály tréninkových režimů. Novinkou je profesionální režim pro volné potápění, pro což jsou hodinky jako dělané díky certifikaci voděodolnosti při ponoru až do hloubky 30 metrů. Pokud se při sportovních aktivitách raději držíte na souši, jistě si vyberete z více než 100 dalších možností režimů sportu.

Titanové HUAWEI Watch GT 3 Pro nepřichází samotné

Nesmíme ale zapomenout, že právě verze HUAWEI Watch GT 3 Pro vůbec poprvé v sérii Huawei GT přichází rovnou ve dvou designových zpracováních. Vedle výše zmíněné titanové varianty je na trhu také jemnější verze keramická, která působí o něco opulentnějším dojmem a neskrytě představuje inspiraci v Botticelliho díle Zrození Venuše. Hodinky v bílém provedení doprovází krásné zlaté a stříbrné detaily, a tak samy o sobě působí jako kus umění.

Získejte HUAWEI Watch GT 3 Pro s dárkem navíc HUAWEI Watch GT 3 Pro 46 mm jsou v prodeji za cenu od 9490 Kč a až do 19.6. je získáte společně s dárkem v podobě hodinek Watch GT 2 o velikosti 46 mm.

HUAWEI Watch GT 3 Pro 43 mm můžete pořídit za cenu od 10990 Kč společně s dárkem v podobě bezdrátových sluchátek HUAWEI FreeBuds Lipstick až do 19. 6.

Všechny verze hodinek je možné získat na e-shopu Huawei.

Komentáře