Všichni si čas od času pokládáme otázku, jestli něco dává smysl. Nutriční specialista se tak ptá při pohledu na burger, scénárista zase při psaní. Nikoho by ale asi nenapadlo, že Jim Carrey bude řešit smysl věcí kosmických během Fashion Weeku v New Yorku.

Party, kterou pořádá Harper’s Bazaar k oslavě módních ikon navštěvuje spousta lidí. Jak už to bývá, na červeném koberci stojí desítky reportérů a snaží se pro svou platformu ulovit něco zajímavého. Reportérka z E-news asi silně netušila, co zažije, když promluvila na Jima.

Ten nejprve začal kroužit kolem ní jak žralok. Jako Trump na jedné z debat kolem Hillary. Pak se konečně zastavil a začal s reportérkou mluvit. Ta se snažila klást profesionální otázky a ptala se, jestli si užívá večer. Na což on opáčil, že nic tady nedává smysl. Vybral si prý tu nejméně smysluplnou akci a na tu šel.

Rozhovor se dál strhl k tomu, že v podstatě nic neexistuje, reportérka je pouze závan parfému a vlastně tam vůbec není a ikony neexistují, protože mnohem důležitější je osobnost a energie. Pak najednou začal citovat známé věty ze svých filmů a chudák reportérka celou dobu vypadala jako když rozbila iPad v Apple store a snaží se ho opravit.

Obličej reportérky je k nezaplacení.

Když na červeném koberci začne Tilda Swinton mluvit o vortexech, všichni to tak nějak čekáme. Nebo když Prince řešil aury lidí okolo. Jenže k tomu musí být člověk divný celou svou kariéru a musí to mít kontinuitu.

Co je na celé situaci nejironičtější, že obléknout si vysoce módní bespoke žakárový smoking od Toma Forda za 7 000 dolarů mu nepřišlo beze smyslu. Pro Jimův look můžete sako koupit zde a kapesníček zde.

P.S. Ptal se někdo Kazmy, jestli to není nějaký jeho double?

Komentáře