Začalo meteorologické léto a jsou tu další Muži v Česku. Se psy, auty, parfémy, oblečením, grily, a dalšími doplňky. Žádejte v trafikách Relay, Geco, supermarketech Tesco a dalších prodejnách tisku. Nebo ihned, ale opravdu ihned, předplácejte ZDE.

Lukačevič není Lukačovič

Jan Lukačevič (26) staví anténu, která bude v roce 2021 měřit, zda se na Marsu blýská. Jsou to docela nervy, protože kdyby modul s anténou po přistání na Marsu sjel z rampy a otočil to na boudu, tak 20 miliard eur a pár let práce bude v háji. Ale my pevně věříme, že všechno proběhne v pořádku. Honza nám prozradil nesmírně zajímavé věci o Marsu, životě ve vesmíru, životě v Brně a v Praze, iracionalitě lidí, vědeckém lifestylu, tunění kávovarů i psích spřeženích.

Psí život

Když je někdo vkusně a vhodně oblečen, říká se, že mu to sluší jako psovi Gucci. V naší fashion dog story se přesvědčte, že to rčení lze aplikovat a i na jiné značky.

Na Řím!

Kde si ve věčném městě můžete koupit originální ponožky? Kde je pradávný detektor lži? Jak stavěli italští fašisté? Kde se dobře najíst? Kde zažít iluze? Kde jsou v Římě dobré kluby, bary, restaurace? Vše se dozvíte v našem průvodci. A pak na místě.

Famózní Jean-Paul

„Pane, vy jste svůdce!“ – „Já vím.“ Návod k životu nad věcí a portrét muže, který dokázal být práskač, Cartouche, muž z Ria, muž z Hongkongu, velký šéf, muž z Ácapulca, nenapravitelný, zvíře, profesionál, policajt i rošťák…

 

 

Týdny plné módy

Bílá vánice, kovbojské košile, divočina, pestrost i Děti ze stanice Zoo – to všechno a mnohé další z kolekcí pro příští zimu představily přední módní značky na přehlídkách v New Yorku, Paříži a Londýně.

Botník 2018

Deset párů bot, které vám pohodlně vystačí na celý rok. A pokud nevystačí, tak pořád je ještě možnost chodit bos. Nebo si koupit ještě další boty.

Pes a jeho muž

Pět mužů v Česku nám představilo své psy a odhalilo světlé i temné stránky života s nimi. Nechybí ani příběhy a kuriozity.

Hybatel her

Znáte hry Mafia: The City of Lost Heaven a Kingdom Come: Deliverance? Jistě ano. Ale možná neznáte Daniela Vávru, jejich významného spolutvůrce. Zde je. Seznamte se.

Grilování v docích

Móda nemusí být nutně krásná. Se slovenským top modelem Krištofem Králíkem jsme se do holešovického přístavu vypravili hledat krásu v ošklivosti. A taky grilovat.

Časopis Muži v Česku předplácejte ZDE.

Komentáře