Vánoční večírky, pohoda u stromu nebo třeba cesta na do tepla na Bali – byl by věčná škoda tohle všechno nezvěčnit kvalitním zrcadlovkou s výměnnými objektivy. Nikon D5600 můžete nyní v rámci akce cashback pořídit za zvýhodněnou cenu, a ušetřit tak 3100 Kč.

Nikon D5600 je vybavený vynikajícím obrazovým snímačem s vysokým dynamickým rozsahem a skvělým odstupem signálu od šumu. Tyto vlastnosti zaručují špičkovou obrazovou kvalitu. Malé lehké tělo s perfektní ergonomií dobře padne do ruky a jeho hmotnost člověka nijak neomezuje. Určitě vás nadchne výklopný dotykový LCD monitor, který přijde velmi vhod například při makrofotografii a natáčení videí. Díky rychlému autofokusu vám neunikne žádný zásadní záběr. Pohotovost fotoaparátu oceníte zejména v kombinaci s AF-P objektivy (včetně setového objektivu AF-P 18-55VR). Pro dokonalou fotografii je důležité přesné měření expozice a skvěle pracující funkce Aktivní D-lighting. A to všechno Nikon D5600 má.

Pokud si chcete fotografie vytisknout, potřebujete je mít nafocené právě takto dobrou digitální zrcadlovkou. Nikon D5600 si zároveň skvěle rozumí se sociálními sítěmi a umožňuje fotografie rychle a snadno sdílet přes WiFi i Bluetooth, a to pomocí aplikace SnapBridge s intuitivním ovládáním.

Pokud by vám focení se zrcadlovkou přišlo složité, zúčastněte se některého z našich kurzů, a všechno vám pak půjde hladce. Zkušení lektoři vás naučí, jak používat fotoaparát a pořizovat fotky, které budou bavit vás i vaše přátele. Stačí kliknout na www.nikonskola.cz .

Další produkty, které lze pořídit v rámci akce Nikon cashback, najdete ZDE.

Komentáře