V neděli ráno, jen pár okamžiků po 3:00 SELČ, Severní Korea provedla úspěšné testování nové ruční zbraně, se kterou je možné protivníka na velmi krátkou vzdálenost vážně nebo dokonce smrtelně poranit. Na testování dohlížel sám severokorejský vůdce Kim Čong-un.

Státní média v celé KLDR oslavují neuvěřitelný úspěch, kterého se podařilo jejich zemi nedělního rána dosáhnout. Pod dohledem samotného vůdce byla otestována čepel, která se má v budoucnosti stát součástí výzbroje každého severokorejského vojáka. Než si o této nové hrozbě přečtete více informací, podívejte se, jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una.

FOTO: Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una

Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle10Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle12Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle13Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle14aJak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle5
Další fotky
Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle3Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle7Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle1Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle15Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle19Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle20Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle2

Severní Korea dala jasně najevo, že při pokusu vyvinout tuto jedinečnou zbraň se nenechá odradit americkými zdroji, kteří tvrdí, že v jejich armádě mají nožů už stovky, ne-li tisíce. Tato okatá lež je očividně jen dalším trapným pokusem překazit usilí nejlepších severokorejských vědců a inženýrů. V oficiálním prohlášení KLDR se můžeme dočíst, že novou zbraní je možné mávat v lomivém pohybu v okruhu zhruba jednoho metru od toho, kdo ji zrovna drží. I když satelitní snímky severokorejské testování potvrdily, Spojené státy a jejich spojenci ještě nějaký čas můžou zůstat v klidu. Podle spolehlivých zdrojů Severní Koreu od vyvinutí nože, který by byl schopný prorazit lidskou kůži, dělí minimálně další čtyři roky.

Michal Švehla

Pozn.: V rámci dobré novinářské praxe jsme si článek vycucali z prstu. Zpráva je poplašného či jinak závažného charakteru, proto by si ji neměl vůbec nikdo číst.

Cestovatel nafotil každodenní život v Jižní Koreji a KLDR. Rozdíly jsou šokující

Komentáře