Největší hvězda světového golfu se rozhodla, že se na vrchol sezony bude připravovat na své luxusní jachtě. Loď Privacy s pěti kabinami, vlastní posilovnou a barem má hodnotu přibližně 20 milionů dolarů. 

Každý z nás potřebuje to správné prostředí na vykonávání své práce. Stejně důležité je dojet do práce v co možná největším pohodlí. Tiger Woods si je toho velmi dobře vědom a tak se rozhodl, že se na letošní US Open dopraví na svojí jachtě Privacy. V Hamptons, kde teď Privacy kotví, pravděpodobně plánuje Woods bydlet přes celý turnaj.

FOTO: Tiger Woods připlul na US Open na svojí jachtě. Bude to stačit na comeback?

Tiger Woods připlul na US Open na svojí jachtě. Bude to stačit na comeback? - privacy-1Tiger Woods připlul na US Open na svojí jachtě. Bude to stačit na comeback? - privacy-zezaduTiger Woods připlul na US Open na svojí jachtě. Bude to stačit na comeback? - privacy-zboku2Tiger Woods připlul na US Open na svojí jachtě. Bude to stačit na comeback? - privacy-zbokuTiger Woods připlul na US Open na svojí jachtě. Bude to stačit na comeback? - osobni-letadlo
Další fotky
Tiger Woods připlul na US Open na svojí jachtě. Bude to stačit na comeback? - tigerswing

Jachta, na níž se nachází vířivka pro sedm lidí, plně vybavená posilovna a pět kabin, je rozhodně příjemným místem pro pobyt. Není divu, že je Tigerovi milejší než anonymita hotelového pokoje. Jeden z nejbohatších světových sportovců si tuto parádu rozhodně může dovolit, jeho jmění je odhadováno přibližně na 740 milionů dolarů.

Tiger nyní čelí největší výzvě ve svojí kariéře. Po dlouhých opletačkách s nemanželskými aférami a jízdou pod vlivem alkoholu se ještě Tiger dokázal golfově otřást, ale po čtyřech operacích zad už šla jeho výkonnost hodně dolů. V jednu chvíli se dokonce ocitl mimo nejlepší světovou tisícovku. Teď ale pracuje na tom, aby byl znovu nejlepší, a souhlasíme, že je na čase zkusit i nekonvenční metody! Je snad jenom otázkou času, kdy ho podobné tréninkové a rehabilitační procedury vynesou znovu na vrchol.

Z Hamptons je to na US Open autem už jenom hodinka cesty a tak se na tuto cestu možná Tiger uspokojí i s něčím obyčejnějším.

Jan Korda

A zde se podívejte na nejčastější chyby při sportování.

Komentáře