Nedělní odpoledne patřilo natáčení šílené komedie z prostředí českého fotbalu, která ponese název Blbí a blbější. Proslýchá se, že děj filmu se bude týkat osob s takzvanou školou života, kteří jsou naštvaní z toho, že po celé planetě řádí dělnická chřipka, a proto se nemůže hrát fotbal. V hlavních rolích by se měl objevit například Jakub Kohák nebo Marek Vašut. Režisérem filmu je Filip Renč.

Blbí a blbější bude hit

Pokud jste v neděli odpoledne šli centrem našeho hlavního města, mohli jste zaznamenat natáčení nové české komedie, která ponese název Blbí a blbější. Několikatisícový komparz absolventů Vysoké školy života se sešel ze všech částí naší země, aby pomohl vytvořit jedinečnou atmosféru k novému filmu Filipa Renče pod názvem Blbí a blbější. „V podstatě půjde o komedii pro celou rodinu, která bude o fotbalových fanoušcích, kterým vláda zakáže chodit na fotbal, protože by se jinak nakazili vražednou opičí chřipkou. Proto se rozhodnou v době nouzového stavu uspořádat protizákonnou demonstraci. Nakonec to skončí smrtí všech účastníků, ale scénář napsal Kolečko, takže je tam hodně povedených vtipů. Jako perličku můžu prozradit, že ve filmu hraje i Jakub Kohák, který o sobě zjistí, že je imunní a z jeho krve se vynalezne vakcína a vše dobře dopadne,“ prozradil nám režisér filmu.

FOTO: 8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči

8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - 90495-15323369168 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - van damme ve filmu8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - 8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - natural born killers8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - pulp
Další fotky
8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - tanec s vlky8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - kiefer sutherland8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - oldschool

Ve filmu si kromě tisíců komparzistů zahraje například i Marek Vašut, který ztvární roli fotbalového chuligána a hlavního pořadatele protizákonné demonstrace. Ve vedlejších rolích se prý také objeví někteří herci z Ordinace a Ulice, takže návštěvnost v kině bude jistá.

Překvapivě se jedná o vtip, který byste neměli číst ani sdílet na těch internetech!

Ferrari Lakatoš

Komentáře