Nedělní odpoledne patřilo velké fotbalové demonstraci, která měla za cíl podpořit vedení českého fotbalu, a to především oblíbeného funkcionáře Romana Berbra, který byl v pátek zadržen a nyní nastoupil do vazby. To se fanouškům ani chuligánům nelíbí, a proto se spojili napříč kluby a vyrazili do Prahy na Staroměstské náměstí, aby podpořili velkou osobnost českého fotbalu.

Český fotbal podporuje berbera

Ani koronavirová krize ani nouzový stav nezastavil milovníky českého fotbalu, kteří se rozhodli své milované rozhodčí a fotbalové funkcionáře, kteří rozhodují o výsledcích zápasů. Tisíce fanoušků se rozhodly podpořit primárně hlavního bosse českého fotbalu Romana Berbra, který v neděli nastoupil do vazby. Je fascinující, že tuto demonstraci podpořili i hokejoví fanoušci, kteří zřejmě Berbra také respektují.

FOTO: 7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou

7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - 762842-56a77ff85f9b58b7d0eb0f9b7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - Jiří_Šlégr7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - 1080px-JaromirJagr2010WinterOlympics7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - 720px-Jiří_Šlégr_-_Fribourg-Gottéron_vs._HC_Litvinov,_Exhibition_game,_20th_February_2010_(1)-27 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - Nagano_1998-Russia_vs_Czech_Republic
Další fotky
7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - tyden7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - Vladimir_Putin_14_August_2001-2

„BERBR VEN“, „FREE BERBR“, „Berbr je náš chábr!“ nebo „Až pustíte Romana, budem chlastat do rána!“ – i taková hesla pořvávali fanoušci po celou dobu demonstrace. Fanoušci dokonce riskují i třímilionovou pokutu, protože porušili mnoho zásad v rámci nabízení vlády. Fotbaloví fanoušci si prý nevzali ani roušky, aby ukázali naší vládě, že nejsou žádné ovce.

Na konci demonstrace všichni začali sborově zpívat: „Tak jsme nakažený no a coo no a coo no a coooo…“, a pak si všichni navzájem zatleskali. To vše probíhalo bohužel bez alkoholu, protože na veřejnosti se alkohol pít nesmí.

Samozřejmě, že se jedná o vtip. Dnes se totiž konala hloupá, zbytečná a nezodpovědná demonstrace sportovních fanoušků proti nařízením vlády. Organizátoři nedodrželi snad žádná pravidla pro konání akce a naší státní pokladnu to stálo spoustu peněz, protože do Prahy muselo přijet přes tisíc policistů s těžkou technikou.

Ferrari Lakatoš

Komentáře