I když to může znít neuvěřitelně, za poslední roky se objevilo velké množství celebrit, které byly nuceny vyhlásit bankrot, a to i přes svou věhlasnou slávu a značné příjmy. Existují dokonce i případy, kdy se takoví jedinci stali na nějaký čas bezdomovci. 

Mnozí lidé se domnívají, že jakmile by nějakým způsobem přišli k velkému objemu peněz, jejich život by se stal bezstarostným a až do smrti by se nemuseli o nic starat. To je ovšem velmi naivní představa, která má k realitě skutečně daleko. Důvodů, proč jednou bohatí a slavní přišli o všechny své finance, je mnoho. Od soudních sporů přes hýřivý životní styl až po daňové úniky. Přinášíme vám tedy seznam deseti světoznámých celebrit, které skončily na mizině. Prohlédnout si je můžete v naší galerii.

FOTO: Celebrity, které kvůli svému nerozvážnému hospodaření zkrachovaly

Celebrity, které kvůli svému nerozvážnému hospodaření zkrachovaly - 869475490_Johnny-DeppCelebrity, které kvůli svému nerozvážnému hospodaření zkrachovaly - 174427270_Mike-TysonCelebrity, které kvůli svému nerozvážnému hospodaření zkrachovaly - 625763512_nicholas-cageCelebrity, které kvůli svému nerozvážnému hospodaření zkrachovaly - 456392256_lindsay-lohanCelebrity, které kvůli svému nerozvážnému hospodaření zkrachovaly - 72568635_Michael-Jackson
Další fotky
Celebrity, které kvůli svému nerozvážnému hospodaření zkrachovaly - 698364186_50-centCelebrity, které kvůli svému nerozvážnému hospodaření zkrachovaly - 675689930_Larry-KingCelebrity, které kvůli svému nerozvážnému hospodaření zkrachovaly - 509641192_Kanye-WestCelebrity, které kvůli svému nerozvážnému hospodaření zkrachovaly - GettyImages-521657998Celebrity, které kvůli svému nerozvážnému hospodaření zkrachovaly - 152361694_MC-Hammer

Největším překvapením seznamu je pravděpodobně herec Johnny Depp. V roce 2016 pátý nejlépe placený herec v Hollywoodu byl během své kariéry pravidelně kritizován za časté utrácení ohromných částek. Pořídil si například luxusní jachtu za 18 milionů dolarů nebo neúspěšnou nahrávací společnost za 4 miliony. V roce 2017 se začal Depp soudit se svými obchodními manažery, které vinil z nerozumných rozhodnutí, jež ho stály značnou část jmění. Jako odpověď dostal protižalobu, ve které jeho bývalí manažeři uvedli, že za vše nenese vinu nikdo jiný než herec sám. Podle dostupných informací Depp zatím bankrot nevyhlásil, i když je podle odhadu zhruba 40 milionů dolarů v dluhu. Jistě bude zajímavé sledovat, jak se z téhle šlamastiky dostane „kapitán Jack“ tentokrát.

Michal Švehla

Les Bains Douches, pařížský noční klub proslulý hlasitou hudbou, drogami a nevázaným sexem.

Sex, drogy a celebrity. Poznejte pařížské lázně Les Bains Douches, kam slavní a bohatí chodili upustit páru

Komentáře