Něktěří lidé berou marketingové kampaně a reklamy velkých společností opravdu vážně. Jedním z nich je jistý Ruben Caradehuevo, který zažaloval fastfoodový řetězec McDonald’s o 1,5 milionu amerických dolarů. Učinil tak proto, že po snědení objednaného Happy Mealu stále trpěl depresemi.

Incident se odehrál v jedné z provozoven společnosti McDonald’s ve Washingtonu D.C. Ruben Caradehuevo si po dlouhém a vyčerpávajícím dni v práci objednal Happy Meal (v doslovném překladu „Štastné Jídlo“), jeden z nabízených produktů, určený hlavně pro mladší generace. Pan Caradehuevo uvádí, že byl ze svých četných problémů značně vystresovaný a potýkal se s těžkými depresemi. „Koupil jsem si Happy Meal v domnění, že to bude ideální řešení na všechny moje trable. Ale ani poté, co jsem zhruba polovinu svačinky spořádal, se můj psychický stav nezměnil.“ prohlásil. Když Ruben dětské menu snědl celé a jeho deprese pořád nemizela, začal se cítit podvedený. Když s ním pak jeho chmurná nálada zůstala i celou hodinu po návštěvě fastfoodové restaurace, rozhodl se k razantnímu kroku. Společnosti McDonald’s tak přistála na stole žaloba ve výši 1,5 milionu amerických dolarů.

Termín soudního procesu je prozatím určeno na 15. července příštího roku. Podle dostupných informací si Caradehuevo najmul několik advokátů, kteří by mu měli pomoci celý případ vyhrát.

Připravili jsme pro vás výběr několika dalších podobně bizarních žalob. Podívat se na ně můžete v naší galerii.

FOTO: 8 opravdu bizarních žalob

8 opravdu bizarních žalob - maxresdefault8 opravdu bizarních žalob - 5b62f229fc7e9311448b45928 opravdu bizarních žalob - 0*EPNKlJIi7x9ziQEt8 opravdu bizarních žalob - cd12a34830f9dd173c7fff99cf277eb98 opravdu bizarních žalob - Macaca_nigra_self-portrait__rotated_and_cropped_.0
Další fotky
8 opravdu bizarních žalob - Screenshot 2018-12-04 at 01.01.508 opravdu bizarních žalob - beer-super-bowl-50-Anheuser-Busch-compressed8 opravdu bizarních žalob - hugs-stop-temper-tantrums
Michal Švehla

Komentáře