Nákaza zákeřným koronavirem je pandemická a zasáhla celý svět. Někteří nemoc prodělali a vytvořili si vlastní imunitu. Jaké to ale je, když se člověk nakazí? Podrobně den po dni to popsal Brit Connor Reed (25).

Coby učitel je zaměstnán více než rok v jedné ze škol v čínském Wu-chanu, tedy epicentru nákazy. Na konci loňského listopadu se stal prvním Britem, který se nakazil.

FOTO: Mladík popsal nakažení koronavirem.

Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (17)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (18)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (19)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (20)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (21)
Další fotky
Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (22)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (23)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (27)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (26)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (29)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (30)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (31)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (32)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (33)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (34)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (35)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (36)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (37)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (38)Mladík popsal nakažení koronavirem. - Nový projekt (39)

Connor měl těžší průběh nemoci. U většiny lidí jsou zatím projevy lehčího charakteru, a jde spíše o jakési nachlazení a do dvou týdnů jsou opět fit.

„Byla to nejhorší nemoc, kterou jsem prodělal, bolely mě kosti, pálilo mě tělo“ uvedl mladík s tím, že měl nepříjemnou zimnici, výrazně se potil, trpěl silným, suchým kašlem. Své zážitky popsal den po dni – co se s ním přesně dělo najdete popsané na snímcích v galerii.

Komentáře