Mistrovství světa ve fotbale opět nepřekvapivě baví úplně celý svět. Ale fotbal nejsou jen zápasy na narvaných stadionech, dnešní fotbal jsou i hráči a jejich styl. Které ze současných hvězd fotbalu si nejlépe rozumí s módou? Zde je naše top 5.

Eric Dier, Anglie

Kromě angličtiny mluví plynně portugalsky a umí to i s módou. Kromě návštěvy galerií ve volném čase pečlivě sleduje trendy, ale obětí módy podle všeho není. Na veřejných místech často ukazuje své elegantní já, takže je klidně možné, že ho potkáte v obleku.

FOTO: Další outfity stylových fotbalistů

Další outfity stylových fotbalistů - 1_eric-dier-anglieDalší outfity stylových fotbalistů - 2_eric-dier-anglieDalší outfity stylových fotbalistů - 3_paul-pogba-francieDalší outfity stylových fotbalistů - 4_paul-pogba-francieDalší outfity stylových fotbalistů - 5_marouane-fellaini-belgie
Další fotky
Další outfity stylových fotbalistů - 6_marouane-fellaini-belgieDalší outfity stylových fotbalistů - 7_jannik-vestergaard-danskoDalší outfity stylových fotbalistů - 8_jannik-vestergaard-danskoDalší outfity stylových fotbalistů - 10_keisuke-honda-japonskoDalší outfity stylových fotbalistů - Keisuke Honda

Paul Pogba, Francie

Francouz jede hodně značky a téměř vždy jsou jeho outfity zcela v souladu s aktuálními trendy. Gucci, Louis Vuitton x Supreme, Yezzy, Givenchy a jiné módní hity velkých módních domů a značek, co právě letí. Paul ovšem skvěle vypadá i v černé.

Marouane Fellaini, Belgie

Nepoznáte ho jen podle kudrnatých vlasů, které si dělají, co chtějí, ale mimo fotbalové hřiště rovněž podle jeho vybraného vkusu. K obleku si často obouvá tenisky New Balance a vždy to vypadá naprosto skvěle. Pokud je nějaký fotbalista hipster, je to právě Fellaini. A viděli jsme ho učesaného jako Mickey Mouse!

Jannik Vestergaard, Dánsko

Styl tohoto obránce nejsou žádné výstřelky, nejčastěji ho uvidíte v úzkých džínách, bílém triku a khaki army bundě, parce nebo bomberu. Ale i to nás baví. Jannik je prostě typicky minimalistický Dán. Střídmost v módě si kompenzuje jinou svou láskou – drahými a výstředními auty.

Keisuke Honda, Japonsko

Ano, někdo z Asie se do našeho výběru dostat musel. Vždyť nikde jinde se drahé módě nedaří tolik jako na tomto kontinentu. Stačí si projít obchody a zkontrolovat klientelu v Pařížské… Honda miluje eleganci, takže ho i ve volném čase můžete často vidět v obleku luxusní značky. Je posedlý hodinkami a velkou pozornost vzbudil, když měl na jedné společenské akci hodinky na obou zápěstích.

Martin Hradecký

A zde se můžete podívat, které tenisky můžete nosit pohodlně naboso.

Komentáře