Nuda v Brně? To rozhodně nehrozí. Největší a nejbohatší kluby z celé Evropy se rozhodly vytvořit fotbalovou Superligu, ve které by si zahrály ti nejlepší s těmi nejlepšími. Není divu, že se vedení rozhodlo přizvat i FC Zbrojovku Brno jakožto jediného českého zástupce. Brněnský klub však překvapivě tuto lákavou nabídku odmítl, protože má v plánu zrealizovat svůj vlastní fotbalový projet, a tím je moravská Sucharliga, do které přizvala ty nejlepší z východní části naší země.

Brno bude mít svou vlastní ligu

Sen v podobě fotbalové Superligy, která by každému ze zúčastněných týmů přinesla jenom za účast 300 milionů eur, se rozplynul jako pára nad hrncem. V Superlize mělo každoročně hrát 15 zakládajících klubů a dalších 5 mužstev, které by se do ligy kvalifikovaly skrz předkolo. K těmto zakládajícím klubům byla kromě Realu Madrid, Juventusu Turín, AC Milan, FB Barcelona nebo Arsenálu, přizvána i FC Zbrojovka Brno. Brněnský klub tuto lákavou nabídku s vděkem odmítl, protože má prý v plánu položit základní kámen k vlastnímu ambicióznímu projektu, a tím je moravská Sucharliga, ve které si zahrají ty nejlepší kluby z celé Moravy. Vzhledem k tomu, že Zbrojovka Brno s velkou pravděpodobností sestoupí z nejvyšší české fotbalové ligy, je tento krok logický.

FOTO: 7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou

7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - 762842-56a77ff85f9b58b7d0eb0f9b7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - Jiří_Šlégr7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - 1080px-JaromirJagr2010WinterOlympics7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - 720px-Jiří_Šlégr_-_Fribourg-Gottéron_vs._HC_Litvinov,_Exhibition_game,_20th_February_2010_(1)-27 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - Nagano_1998-Russia_vs_Czech_Republic
Další fotky
7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - tyden7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - Vladimir_Putin_14_August_2001-2

„Proč hrát evropskou Superligu za nehorázný prachy, když si můžeme v poklidu zakopat fotbálek po našimu a navíc s hráčema, se kterejma si rozumíme, a se kterejma můžeme po zápase zajít do hospody. Nějaká Barcelona nebo Arsenal nás nezajímaj. To necháme těm hňupům ze Slávie,“ prozradil nám jeden z vysoce postavených mužů ze Zbrojovky Brno.

„I my fanoušci nesouhlasíme, aby naši hoši trajdali někde po Evropě, když tady doma je spousta dobrejch mančaftů, co si se Zbrojovkou rádi kopnou. Třeba taková SK Líšeň do toho umí dobře kopnout nebo klucí ze Svratky sou super. Ať se dou ty amatéři ze Superligy vycpat. Stejně to ani nedaj dohromady,“ prozradil nám jeden ze členů fanklubu Zbrojovky. Moravská Sucharliga určitě potěší všechny brněnské fanoušky napříč generacemi.

Celý článek je samozřejmě holý nesmysl, který sdílejte v rámci celé ČR.

Ferrari Lakatoš

Komentáře