Vynalézavý muž proměnil kolo v nástroj jak vystřižený z hororu. Místo cyklistických gum se projíždí na gigantických pilových kotoučích po hladině zamrzlého jezera. Projekt však není prvním a zřejmě ani posledním bizarním dílem neobvyklého kutila.

Muž vystupující pod názvem „The Q“ na svém youtubovém kanálu již několik let sdílí kuriózní řadu vlastních kutilských projektů. Posledním a snad i nejbizarnějším z nich byl vynález kola jezdícího za pomoci pilových kotoučů.

FOTO: Projeli byste se na bicyklu s pilovými kotouči místo gum?

Projeli byste se na bicyklu s pilovými kotouči místo gum? - circular-saw-bicycle-tires-the-q-880-5Projeli byste se na bicyklu s pilovými kotouči místo gum? - asfafProjeli byste se na bicyklu s pilovými kotouči místo gum? - qwfasProjeli byste se na bicyklu s pilovými kotouči místo gum? - circular-saw-bicycle-tires-the-q-880-2Projeli byste se na bicyklu s pilovými kotouči místo gum? - circular-saw-bicycle-tires-the-q-880-4
Další fotky
Projeli byste se na bicyklu s pilovými kotouči místo gum? - maxresdefault

Bicykl, jehož kola stvořil na míru vlastnoručně v domácí dílně, vzal na projížďku po hladině zamrzlého jezera. Stroj, jak vystřižený z postapokalyptického zombie filmu, po ledu kupodivu „šlapal“ poměrně hladce.

„The Q“ má ostatně s jedním podobným kuriózním projektem již nějaké ty zkušenosti – minulý rok se stal hrdým „otcem“ kola, které doslova utíkalo na šesti párech bot značky Nike.

Na kole skrz vodní hladinu. Při jízdě unikátní cyklostezkou protnete belgický rybník

Na rozdíl od pilového kola by však srážka s dvanácti běžícími kusy sportovní obuvi zřejmě neměla fatální následky s cílovou destinací na hřbitově.

Jan Králík

Komentáře