Jedině zážitky jsou to, co vám nikdo nevezme. Ví to Adrop.cz, druhá největší ryze česká zážitkovka u nás. Jejich čerstvá vánoční nabídka uspokojí každého, kdo hledá nezapomenutelný dárek. Výběr začíná u drobností za pár korun a končí u exkluzivních zážitků za desítky tisíc. Najít ten správný dárek usnadňuje rozdělení na kategorie podle toho, na koho z blízkých si myslíte.

V hlavní vánoční nabídce jsou drobnosti za pár desítek korun, jako je balení křupavých cvrčků pro odvážné gurmány, až po výjimečné zážitky v hodnotě několika desítek tisíc. „Dárky v podobě zážitků již na českém trhu nabízíme sedmnáct let, tedy výrazně déle než konkurence. Za dobu naší existence jsme již zprostředkovali víc jak čtvrt milionu nezapomenutelných životních okamžiků,” říká zakladatel Adrop.cz Rostislav Peníška.

Darovat můžete zážitek ve vzduchu od výletu vyhlídkovým letadlem, klouzání na tandemovém paraglidu, vznášení se v privátním horkovzdušném balonu nebo pilotování ultralightu až po extrémní let v proudové stíhačce Aero L-29 Delfín. „Odvážní jedinci ocení možnost skočit na laně z mostu nebo televizní věže, akrobati pak výcvik ve větrném tunelu nebo létání nad vodní hladinou s geniálním zařízením Flyboard,” říká Rostislav Peníška z Adrop.cz.

Řidičské schopnosti obdarovaného můžete posunout o několik tříd díky jízdě v lamborghini na uzavřeném závodním okruhu, jízdou ve formuli nebo školou smyku na polygonu se speciálním kluzkým povrchem, která absolventy připraví na možné krizové situace za volantem.

Výrazně stoupl zájem o zážitky nějakým způsobem spojenými s armádou. „Meziročně to bylo o 237 procent,” počítá ředitel Adrop.cz Rostislav Peníška. Kdo se zajímá o toto téma, tomu udělá radost kurz střelby na střelnici, jízda ve vyprošťovacím tanku, výcvik zásahové jednotky SWAT, jízda Tatrou 815 v terénu nebo den po stopách druhé světové války.

Adrop.cz nabízí skvělé dárky i těm, kteří hledají zážitky z oblastí chutí a vůní. Na seznamu jsou třeba dárkové balíčky pálivých omáček nebo sady na výrobu domácího ginu nebo svrchně kvašeného piva. Posílení zdraví slibuje kurz otužování s akreditovaným koučem, hýčkání těla pak pobyt na zámku nebo thajská masáž.

Koho nezaujme ani let ve vzducholodi, výcvik na leteckém simulátoru Airbusu nebo sada na výrobu koženého či vlastního nože, ten se může pustit do hledání v několika stovkách dalších skvělých zážitků roztříděných podle kategorií usnadňujících najít přesně to, co udělá největší radost.

Dárek v podobě certifikátu lze nechat pod stromeček zabalit v některém z nápaditých balení, které ještě umocní dojem ze svátečního okamžiku. Balení může mít podobu dřevěné bedničky s přiloženým páčidlem, vyřezávané dárkové krabičky, kreativního hlavolamu, skládačky nebo toaletního papíru, který ocení obdarovaní se smyslem pro humor.

Všechny poukazy mají platnost 12 měsíců od vystavení a Adrop.cz garantuje možnost vrácení do třiceti dní. Adrop.cz spolupracuje výhradně s prověřenými partnery, jejichž služby zná a využívá řadu let. V případě jakýchkoliv dotazů mohou zákazníci využít českou nebo anglickou telefonní linku s živým operátorem. „Věřím, že v naší nabídce jedinečných vánočních dárků najdou ten pravý jak ti, kteří překvapení plánují s předstihem, tak ti, co k nám zavítají na poslední chvíli před svátky,” říká Rostislav Peníška.

Celou inspiraci na zážitky k Vánocům najdete na Adrop.cz/vanoce.

Komentáře