Letos na podzim budou mít čeští diváci možnost úplně poprvé zažít kabaret Crazy Horse Paris – jedinečný francouzský kulturní fenomén, který již 65 let přináší na světová pódia úchvatný pařížský půvab. Společnost Nomen PR přiváží tento nejokázalejší pařížský kabaret do Prahy v rámci svého mezinárodního turné „Forever Crazy“, které vás okouzlí od 5. do 9. listopadu 2019 v divadle Hybernia.

Program „Forever Crazy“ přináší ta nejlepší vystoupení legendárního kabaretu jako sérii dokonale esteticky a vizuálně propracovaných výstupů, ve kterých září kulturně rozmanitý soubor deseti uhrančivě krásných tanečnic s klasickým tanečním vzděláním. Celkový dojem navíc umocňují světelné efekty a projekce.

Od svého založení v roce 1951 si kabaret Crazy Horse Paris získal slávu po celém světě díky jedinečnému stylu a unikátní schopnosti vyzdvihnout a oslavovat ženskost ve formě jiskřivých a originálních kreací. Mimořádný smysl pro krásu, vize silné a svobodné ženy, nádech nestydatosti – to vše a ještě mnohem více tvoří tento osobitý a nápaditý umělecký zážitek, který oceňují tvůrci, celebrity i diváci z řad široké veřejnosti a který potěší ženy stejně tak jako muže.

Jednotlivá vystoupení podtrhuje originální hudba a stylové kostýmy, jež během let vytvářeli naši vlastní kostyméři i světově proslulí návrháři, mimo jiné Paco Rabanne, Loris Azzaro, Karl Lagerfeld, Emmanuel Ungaro či Azzedine Alaïa. Oblíbený návrhář obuvi slavných Christian Louboutin osobně pro tanečnice navrhl ikonické boty s červenou podrážkou, které zdobí fantasticky opulentní program „Forever Crazy“ jako pomyslná třešnička na dortu.

Kabaret Crazy Horse Paris již okouzlil více než 15 milionů lidí včetně mnoha celebrit – mezi diváky seděli například Salvador Dalí, Elizabeth Taylor, prezident John F. Kennedy, Madonna, Christina Aguilera, Celine Dion, Will Smith, Pedro Almodovar, Sting, Rihanna a řada dalších.

FOTO: Crazy Horse v Praze! Co uvidíte na vlastní oči?

Crazy Horse v Praze! Co uvidíte na vlastní oči? - RiccardoTinelli@Glamazones2015_RVB-HDCrazy Horse v Praze! Co uvidíte na vlastní oči? - AntoinePoupel©Opening_L_HDCrazy Horse v Praze! Co uvidíte na vlastní oči? - FrancoisGOIZE@StripTeaseMoi02Crazy Horse v Praze! Co uvidíte na vlastní oči? - FrancoisGOIZE@UTurnMeOn.01Crazy Horse v Praze! Co uvidíte na vlastní oči? - FrancoisGOIZE@UTurnMeOn03
Další fotky
Crazy Horse v Praze! Co uvidíte na vlastní oči? - RiccardoTinelli@CrazyHorseParis_FastyWizzCrazy Horse v Praze! Co uvidíte na vlastní oči? - FrançoisGOIZE@Loges10Crazy Horse v Praze! Co uvidíte na vlastní oči? - AntoinePoupel©Opening_H_HDCrazy Horse v Praze! Co uvidíte na vlastní oči? - AlbertoBaracchini@BabyBuns_01.jpg

Vynikající pověst kabaretu jako podniku, jenž prezentuje ženy jedinečným, kreativním a rafinovaným způsobem, přitahuje umělce z celého světa. V uplynulých letech spolupracoval kabaret Crazy Horse Paris s řadou významných osobností, mezi nimiž se objevili i Jean Paul Gaultier, David Lynch, Beyoncé, Miuccia Prada, Roberto Cavalli, Ellen von Unwerth, Kylie Minogue, … Kromě toho zde vystupovalo spolu s našimi tanečnicemi mnoho hvězdných hostů, mimo jiné i Dita Von Teese, Pamela Anderson, Arielle Dombasle, Conchita Wurst či Carmen Electra.

Kabaret Crazy Horse Paris umně balancuje na hraně umění a zábavy jako jedinečný kaleidoskop krásy, elegance, vášně a preciznosti, který si rozhodně nesmíte nechat ujít!

Letošní podzim bude v Praze prostě Crazy!

Vstupenky v síti GoOut

Komentáře