Ashley Hesseltineová, která stojí za projektem „Bros Being Basic“, je spisovatelka a komička. Mladé Američance se povedl vytvořit opravdu humorný počin v podobě série instagramových fotografií, na kterých muži pózují stejně jako jejich něžné protějšky.

Všechno to začalo jako nevinná a vtipná narážka, mířená především na mladé dívky, které se na sociální sítě fotí v již dávno profláklých pozách a situacích. Američanka Ashley Hesseltineová dostala nápad vytvořit sérii humorných fotografií, které by ukazovaly muže prezentující se na sociálních sítích podobně, jako to dělá velká část žen. Na snímky se můžete podívat v naší galerii.

FOTO: Instagramové peklo v chlapském podání

Instagramové peklo v chlapském podání - girls_instagram_brosbeingbasic_005Instagramové peklo v chlapském podání - girls_instagram_brosbeingbasic_003Instagramové peklo v chlapském podání - girls_instagram_brosbeingbasic_006Instagramové peklo v chlapském podání - girls_instagram_brosbeingbasic_010Instagramové peklo v chlapském podání - girls_instagram_brosbeingbasic_032
Další fotky
Instagramové peklo v chlapském podání - girls_instagram_brosbeingbasic_012Instagramové peklo v chlapském podání - girls_instagram_brosbeingbasic_009Instagramové peklo v chlapském podání - girls_instagram_brosbeingbasic_041Instagramové peklo v chlapském podání - girls_instagram_brosbeingbasic_047Instagramové peklo v chlapském podání - girls_instagram_brosbeingbasic_023Instagramové peklo v chlapském podání - girls_instagram_brosbeingbasic_039Instagramové peklo v chlapském podání - girls_instagram_brosbeingbasic_002Instagramové peklo v chlapském podání - girls_instagram_brosbeingbasic_007Instagramové peklo v chlapském podání - girls_instagram_brosbeingbasic_008Instagramové peklo v chlapském podání - girls_instagram_brosbeingbasic_029

Všechno to začalo v roce 2014, kdy Ashley dostala nápad na malý projekt. Cílem bylo parodovat stereotypní chování dívek a žen na Instagramu. Sezvala všechny své kamarády mužského pohlaví a poprosila je, aby se nechali pro tyto účely nafotit. Výsledek byl k popukání a příspěvek na blogu se stal přes noc virálním. Netrvalo to dlouho a Ashley společně se svým kamarádem Travisem Mayem spustila instragramový účet „Bros Being Basic“. První příspěvek se na něm objevil na Den díkuvzdání v roce 2014, od té doby počet fanoušků stále roste. V blízké době Ashley pravděpodobně dosáhne na obdivuhodný milion followerů.

Michal Švehla

Všichni fotíme to samé. Instagramový účet si dělá legraci z našich profláknutých snímků

Komentáře