V posledních letech spousta lidí vyzdvihuje jakousi možnost volného cestování do zahraničí. Teoreticky by to bylo asi super, ale v praxi to vůbec nefunguje. K čemu nám je možnost volně cestovat, když obyčejný člověk zaplatí nájem, dluhy, alimenty, nakrmí automaty a na nějaké cestování mu nezbyde ani koruna? K ničemu!

Jde jen o jakousi iluzi volnosti, aby to vypadalo, že demokracie je super. Není! Zlatý komunismus, to sice člověk mohl cestovat maximálně do Bulharska, ale hlavně že mohl vycestovat. Dnes sice teoreticky můžete cestovat, kam chcete, ale když na to nemáte peníze, tak vám je taková možnost úplně k ničemu.

Ano, najde se pár šťastlivců, kteří můžou vycestovat. To jsou ale všechno sprostý zloději. Třeba můj soused… Vozí si prdel v drahý Audině, každý půlrok létá na dovolenou k moři, jeho barák se nerozpadá, trávník je zelenější… To všechno má ale jen díky tomu, že si to nakradl! Protože slušnou a poctivou prací se k takovému jmění nikdy nedostanete!

FOTO: 8 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu

8 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu - Funny-Hotel-Fails-117-59561992db269__6058 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu - 5954ca1f806ca_S3e9BT4__6058 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu - cinemabaroque8 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu - gosocial.com8 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu - instagram
Další fotky
8 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu - purity control8 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu - ouou8 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu - in

Minulý režim byl super, protože všichni zloději seděli v kriminále a všichni se měli dobře, nebo lépe řečeno všichni se měli stejně špatně. Nevadí mi, když mám úplný hovno, hlavně když to hovno má i můj soused a všichni ostatní. Mít ale hovno, když ostatní mají všechno, to není spravedlivé!

Už roky se snažím dostat rodinu k moři. Potivě každý pátek chodím do herny, ale zatím to nikdy nevyšlo. A když jo, tak jsem výhru zase prohrál. Minulý rok už to málem vyšlo, po dlouhém šetření jsme s manželkou konečně našetřili dost peněz na dovolenou v Chorvatsku. Já si ale řekl, proč jezdit někam do ubohýho Chorvatska, když můžeme letět třeba na Maledivy. Tak jsem vzal naše úspory a šel je znásobit na automatech. Všechno sem prohrál a nejeli jsme nikam. Zasranej Kalousek, to on za to může!

A ono je to tak možná i lepší. Dnes jsou přece jen všude ty teroristi a útoky. Radši vezmu rodinu na Lipno, kde je taky hezky, než dělat teroristům cvičný terč. Stačí vyjet za hranice a je zde 90% šance, že už se zpátky nevrátíte, protože všude je plno teroristů.

Je tu období výplat – automaty jsou nakrmený a konečně dávaj

Komentáře