V americkém městě Golden Beach na Floridě se odehrála nezvykle bizarní policejní honička. Policejní jednotky musely uzavřít rozsáhlou oblast kolem několika obytných bloků kvůli prchajícímu naháčovi.

Na mobilem pořízeném videu je k vidění dezorientovaný nahý muž, jak zmateně pobíhá po parkovišti. Později se ukázalo, že naháčem byl jakýsi Walter Martin a že jeho na video zaznamená exhibice je jen částí bláznivého sledu událostí, které ho onen den postihly.

Veselá příhoda začala tím, že byl nešťastník během potyčky vyhozen z balkónu z druhého patra místního bytového domu. Odtud s jekotem doběhl na parkoviště, kde zjevně dezorientovaný pobíhal v rouše Adamově.

Gigantická krajta pozřela muže zaživa. Policisté hada rozřízli a tělo vyjmuli, vše natočil kolemjdoucí

Protože spatřil neznámé auto, jak právě odjíždí z parkoviště odjíždí, využil příležitosti a naskočil mu na kapotu. Po krátké jízdě z auta seskočil v ulici Ocean Drive poblíž hlídaného parkoviště. Po fyzické potyčce s obsluhou nasedl do šedého SUV.

V tento moment odstartovala i policejní honička. Policie chytila kličkujícího řidiče na konci South Ocean Drive, kde mu zablokovali cestu. Walter Martin se tím však zastavit nenechal a do policejního vozu naboural. Po srážce z auta vylezl a snažil se utíkat přes silnici po svých.

Padlo několik varovných výstřelů a policisté uprchlíka dohonili a zatkli. Podle policejních údajů celý konflikt jak policisté, tak i Walter Martin odnesli lehkými zraněními.

Spermie přežila po souloži italského páru v prostěradle, žena po dvou týdnech zázračně otěhotněla

Komentáře