Pořadatel Heroes Gate s radostí oznamuje datum a místo konání události, která potěší nejednoho sportovního fanouška. Heroes Gate 28 se bude konat dne 2. prosince 2023 v UNYP Aréně v Praze.

Galavečer Heroes Gate 28 bude hostit zkušené „pardály“ české bojové scény, včetně takových jmen jako Ladislav Kutil, Josef Král, Luboš Vrňata a Tomáš Hron. Tito legendární bojovníci předají pomyslné žezlo mladým talentovaným zápasníkům, mezi nimiž jsou Kelvin Soquessa, Pavel Touš ml., Patrik Kutil, Lukáš Hudler, Vojtěch Khol a Štěpán Venda. Nebudou chybět ani jména jako jako Michal Zátorský a Václav Žemla. Těšit se tak můžeme na kvalitní zápasy plné adrenalinu a emocí. „Chtěl jsem se potkat na jednom galavečeru se svými syny a to si teď splním. Dám si poslední fight své kariéry a předám žezlo mladé generaci,“ říká zápasník a pořadatel Ladislav Kutil.

„Heroes Gate poprvé v kleci to je ta největší novinka. Celý galavečer bude přenášet O2tv sport. Čeká nás minimálně 11 soubojů podle pravidel mma, boxu a K1,“ říká jeden z pořadatelů Pavel Touš. Kompletní fight card bude již brzy k dispozici na sociálních sítích Heroes Gate.

Vstupenky na tuto výjimečnou událost jsou již k dispozici v síti ticketstream.cz.

Foto: Heroes Gate

Komentáře