Už tento týden se v sobotu 12. března od 17:00 uskuteční našlapaný premiérový Warm Up turnaj nové sportovní organizace RFA. Diváci se mohou těšit na sedm MMA zápasů, čtyři REALFIGHT zápasy a finále amatérské pyramidy. Soupiska zápasů slibuje nezapomenutelné zážitky za účasti nejznámějších nejen československých fighterů současnosti. Figuruje mezi nimi třeba Leo Brichta, Dávid Hošek, Tomáš Možný, ale třeba i Tamirlan Dadaev z Rakouska nebo marocký Benadi.

V průběhu turnaje se na cestě za titulem šampiona střetne Leo Brichta s ostříleným rakouským zápasníkem Tamirlanem Dadaevem. Ten je známý mimo jiné tím, že v gymu trénuje i se současnou čtyřkou v polotěžké váze UFC Aleksandarem Rakičem. Jeho cíl je jasný – získat si pozornost československého publika.

Premiérový turnaj RFA je zároveň příležitostí pro legendárního slovenského obra Tomáše Možného, který se po pěti letech vrací na domácí půdu! Jeho marocký soupeř Benadi mu návrat rozhodně nehodlá ulehčit, ba právě naopak. V Bratislavě se nespokojí s ničím menším než výhrou.

Jméno soupeře už zná i vlastník jedněch z nejsilnějších úderů Dávid Hošek. Je jím Bartlomiej Gladkowicz, který prohrál pouze jeden ze svých posledních devíti zápasů. V kleci navíc nikdy nedopustí, aby o výsledku rozhodovali bodoví rozhodčí, o čemž svědčí i jeho šest zakončení před limitem.

Těšit se můžeme i na zápas československé jedničky v Muay Thai v kategorii do 81 kg. Za Slovensko nastoupí Jakub Benko a za Českou republiku Matěj Kozubovský. A svoji životní formu se chystají předvést i další špičkoví zápasníci jako prozatím neporažený Dominik Humburger, Michal Zátorský nebo Štefan „Mutant“ Vojčák.

V rámci turnaje proběhne celkem sedm MMA zápasů, čtyři REALFIGHT zápasy a finále amatérské pyramidy. RFA startuje v sobotu 12. března v 17:00. PPV si můžete zakoupit na https://realsport.tv/#/.

Foto: RFA

Komentáře