Sedmadvacetiletá Lucie Pudilová je česká bojovnice smíšených bojových umění. Je šampionkou organizace GCF v bantamové váze a od roku 2017 do 2020 bojovala, jako první Češka, v nejprestižnější organizaci na světě UFC.

U příležitosti získání nového sponzora proběhlo v červnu focení v ateliéru Lenky Hatašové, naší přední portrétní fotografky. Lucie se přidala do stáje k Matušovi Juráčkovi, a jejich mecenáš nechal pořídit také první společné profesionální fotografie.

„Celý den jsem si moc užila. Bylo to pro mě v přípravě na zápas v Oktagonu, který bude probíhat už tuto sobotu 24. července, skvělé rozptýlení. Cítila jsem se jako filmová hvězda a myslím, že fotky od Lenky jsou pro mě památka na celý život. Mám z nich velkou radost a děkuju klukům, že mi to umožnili zažít. V sobotu udělám maximum pro to, abych potěšila já je,“ dodává s úsměvem Lucie Pudilová.

Společnost Dluhopis.eu, která dlouhodobě podporuje zápasníky v Oktagonu, nyní bojuje se svými dvěma želízky v ohni o Nerudův pohár. “Je nám velkou ctí, že můžeme Lucii ulehčit přípravu na zápasení, a že se tak může plně soustředit na svůj výkon. Dva velké obrazy ze společného focení s Matušem nám už visí v kanceláři a celá firma bude v sobotu fandit,” říká jménem společnosti Jan Morsut.

Foto: Lenka Hatašová

Komentáře