Když potkáme někoho, kdo nás sexuálně přitahuje, není na první pohled jednoduché určit, zdali je dotyčná osoba na stejné vlně jako my. Existuje však několik poznávacích znaků v neverbální části komunikace, které vám mohou v těchto zapeklitých situacích značně napovědět.

Dlouhý oční kontakt, „náhodné“ dotyky, olíznutí rtů. V naší galerii si prohlédněte 8 nonverbálních signálů, díky kterým můžete poznat, jestli vás dotyčná osoba opravdu chce do postele.

FOTO: Dlouhý oční kontakt nebo „náhodné“ dotyky. Jak poznat, že někoho sexuálně přitahujete?

Dlouhý oční kontakt nebo „náhodné“ dotyky. Jak poznat, že někoho sexuálně přitahujete? - eye-gazingDlouhý oční kontakt nebo „náhodné“ dotyky. Jak poznat, že někoho sexuálně přitahujete? - young-woman-flirting-with-barman-sitting-at-bar-royalty-free-image-1568820293Dlouhý oční kontakt nebo „náhodné“ dotyky. Jak poznat, že někoho sexuálně přitahujete? - Screenshot 2020-01-17 at 15.08.33Dlouhý oční kontakt nebo „náhodné“ dotyky. Jak poznat, že někoho sexuálně přitahujete? - 091046987Dlouhý oční kontakt nebo „náhodné“ dotyky. Jak poznat, že někoho sexuálně přitahujete? - Screenshot 2020-01-17 at 15.06.37
Další fotky
Dlouhý oční kontakt nebo „náhodné“ dotyky. Jak poznat, že někoho sexuálně přitahujete? - 148055_00_2xDlouhý oční kontakt nebo „náhodné“ dotyky. Jak poznat, že někoho sexuálně přitahujete? - imageDlouhý oční kontakt nebo „náhodné“ dotyky. Jak poznat, že někoho sexuálně přitahujete? - 57fa003a170000f409aca88b

Je důležité nezapomínat, že pokud zpozorujeme některý z výše uvedených signálů, nemusí to nutně znamenat zvýšený zájem druhé osoby. Jako příklad je vhodné uvést prodloužený oční kontakt. Stejně jako máme v povaze „zírat“ na věci, které se nám líbí, stejně tak nás může uchvátit něco neuvěřitelně ošklivého, respektive někdo neuvěřitelně ošklivý. Pokud po vás tedy bude někdo intenzivně pokukovat, nemůžeme automaticky počítat s tím, že se s námi chce vyspat. Existuje totiž možnost, že se mu vyloženě hnusíte nebo že máte na bradě zapomenutý kus zubní pasty z rána. Ani v takovém případě si ale nemusíte nutně zoufat, jelikož je alespoň vidět, že si čistíte zuby.

Michal Švehla

Pro muže jsou podle výzkumu nejatraktivnější malé ženy s přiléhavým oblečením a přiopilým výrazem

Komentáře