K velice nepravděpodobné události došlo začátkem srpna v italských Benátkách, když dvacetiletá žena otěhotněla až dva týdny po posledním sexuálním styku se svým partnerem. Na vině je prý spermie, která celých 14 dní přežila v prostěradlech.

Když mladému benátskému páru gynekolog oznámil, že čekají dítě, počáteční radost velmi rychle vystřídaly obavy, a to především ze strany nastávajícího tatínka. Podle doktora totiž došlo k početí v termínu, kdy se muž zrovna nacházel na pracovní cestě v zahraničí.

Žena po 16 letech provozování sexu ve tmě zjistila, že její manžel používá místo penisu dildo

Žena však rychle přispěchala s poněkud bizarním vysvětlením: „Měla jsem toho poslední měsíce opravdu nad hlavu, a ani jsem nestíhala pořádně vykonávat všechny domácí práce. Prostěradla jsem proto nevyprala skoro tři týdny, jediné možné vysvětlení tedy je, že nějaká zatoulaná spermie z našeho posledního styku dokázala přežít v prostěradlech a oplodnit mé vajíčko i po takové době.“

Několik vědců již italský pár kontaktovalo s požadavkem na zapůjčení „zázračných“ prostěradel k podrobné analýze, a to vzhledem k faktu, že celá teorie o zatoulané spermii se jeví jako velice nepravděpodobná. Žena však přišla s nešťastnou zprávou, když veřejně oznámila, že prostěradla před několika dny konečně vyprala. Někteří tak ženu považují za lhářku, která se zbavuje důkazů, aby zakryla svou nevěru partnerovi, velká část obyvatel města však celou situaci považuje za Boží dílo a mnohými je dokonce nazývána Benátským zázrakem.

Michal Švehla

Pozn.: V rámci kvalitní novinářské praxe je článek vyfabulovaný. Zpráva je poplašného nebo jinak zavádějícího charakteru, proto by si ji neměl nikdo číst.

Lékaři v Japonsku prokázali, že každodenní sprchování má negativní vliv na délku penisu

Komentáře