Policisté z arizonského hlavního města Pheonix se v neděli odpoledne vydali do jedné z tamních poboček McDonald’s, aby vyřešili nahlášené protiprávní chování. Když dorazili na místo činu, naskytl se jim vskutku jedinečný pohled na místního občana Kennetha Smithe, který po restauraci pobíhal s penisem vloženým mezi houskami na hamburgery a obtěžoval zákazníky.

Muži zákona svižně 42letého Smithe zpacifikovali a odvezli na místní stanici, kde si na propuštění z cely předběžného zadržení musel počkat až do druhého dne. Pokud by vás zajímala další bizarní příhoda z prostřední oblíbeného fastfoodového zařízení, neváhejte si přečíst článek o muži, který se s McDonald’s soudil kvůli Happy Mealu.

Muž zažaloval McDonald’s. I přes konzumaci Happy Mealu se stále nacházel v hlubokých depresích

Podle záznamu na bezpečnostních kamerách vstoupil Smith do restauračního zařízení několik minut po třetí hodině odpolední. Nechoval se nijak podezřele, pokojně vystál frontu u pokladen a objednal si. Když mu zaměstnankyně fastfoodu podala zakoupený hamburger, vysápal se Smith na blízký stůl, z hamburgeru vyhodil hovězí bulku, stáhl si kalhoty a mezi dva kusy housky strčil před zraky šokovaných zákazníků svůj penis. „Tohle je to pravý maso! Pojďte se nažrat, vy neřádi!“ začal vykřikovat a nabíhat směrem na přihlížející lidi, kteří se za hlasitého řevu rozprchli do všech stran.

Manažer pobočky, který celou situaci sledoval skrze okno své kanceláře, pohotově vytočil linku 911 a na místo přivolal policejní hlídku, která muže záhy zneškodnila a odvedla. Nyní čelí obvinění z obnažování se na veřejnosti a způsobení psychické újmy několika zákazníkům, kteří zvrácenému činu přihlíželi. Sám Kenneth Smith se k situaci odmítl zdlouhavě vyjadřovat, médiím vzkázal pouze: „Jedna holka, která to moje divadýlko viděla, mi dala svoje telefonní číslo. Tak se mi hlavně nesnažte tvrdit, že moje maso je horší, než to co prodávaj oni.“

Michal Švehla

Pozn.: V rámci kvalitní novinářské praxe je článek vyfabulovaný. Zpráva je poplašného nebo jinak závažného charakteru, proto by si ji neměl nikdo číst.

V nejodlehlejší michelinské restauraci vám naservírují až 500 let starého mlže!

Komentáře