Ve filmu Pierce Brosnan představuje gentlemany, milovníky i drsnější muže. Čtyřikrát zosobnil lehce šovinistického agenta Jamese Bonda a nedávno se podruhé proměnil v milence Meryl Streep v hitovce Mamma Mia! Úplně opačný je ale jeho osobní život, konkrétně láska k ženě Keely, která předčí i tu nejsladší filmovou limonádu. Herec a jeho krásná manželka Keely Shaye Smith letos slaví společných 25 let a je zřejmé, že jsou stále zamilovaní. Podívejte se sami.

Pierce Brosnan, který ve stylu agenta 007 na sociálních sítích city ke své ženě na odiv nikdy nedával, tentokrát udělal výjimku. Na Instagramu 19. července 2018 zveřejnil společnou fotku, kde si pár hledí do očí, a připsal k ní vzkaz „Děkuji za lásku mé lásky, která trvá už 25 let“.

FOTO: Stále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely

Stále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - potkali-se-v-roce-1994-kdyz-keely-pracovala-v-cabo-san-lucasStále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - deniku-independent-brosnan-prozradil-ze-miluje-vasen-sve-zenyStále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - miluji-se-i-po-petadvaceti-letechStále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - dost-jim-to-spolu-slusiStále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - vzali-se-v-roce-2001-ve-starem-opatstvi-v-irsku
Další fotky
Stále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - maji-spolu-dva-syny-dylana-21-a-parida-17Stále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - agent-007-s-patentem-na-stastnou-rodinuStále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - ma-tu-silu-bez-niz-bych-nemohl-zit-kdyz-se-na-me-keely-podiva-jdu-do-kolenStále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - tenhle-polibek-mluvi-za-vseStále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - se-synemStále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - radi-spolecne-cestujiStále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - v-pariziStále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - po-petadvaceti-letech-se-porad-milujiStále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - polibek-keely-a-pierceStále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - klic-ke-spokojenemu-manzelstvi-je-podle-pierce-mit-cas-jeden-pro-druhehoStále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - libaji-se-vsudeStále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - v-rodinnem-albu-maji-i-vtipnejsi-fotografieStále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - na-premiere-filmu-mamma-miaStále zamilovaný Pierce Brosnan a jeho žena Keely - pierce-brosnan-svoji-zenu-keely-shaye-smith-miluje-a-dava-to-najevo

Robinson Crusoe nebo sok Robina Williamse v Tátovi v sukni se s bývalou televizní novinářkou Keely Shaye Smith potkal v mexickém Cabo San Lucas v roce 1994. Keely pracovala jako zpravodajka a Brosnana potkala na večírku po rozhovoru s hercem Tedem Dansonem. Přeskočila jiskra. Rozhořel se plamen. O sedm let později se vzali v irském opatství Ballintubber. Zvonec a pohádky byl po čase konec? Ani omylem!

Mnozí by čekali, že hlavní hvězda čtyř bondovek podlehne některé ze svůdných kolegyň – jen v Bondovi to byla žhavá Halle Berry, Izabella Scorupco, Famke Janssen, Teri Hatcher, Sophie Marceau nebo Dennis Richards. Ale Pierce s Keely jsou zamilovaní jako středoškoláci a nezávidí jim jen v Malibu, kde bydlí a kde se projíždí na kolech a při tom se drží za ruce.

„Moje žena a já jsme vyrazili na krátkou projížďku do Santa Barbary. Vydali jsme se na romantický víkend, prohlíželi jsme si domy a pili skvělé víno,“ prozradil Brosnan časopisu People, „Neposlouchali jsme žádnou hudbu, jen jsme naslouchali  jeden druhému a řešili svět.“

Mnozí závistivci nechápou, proč irský, dnes už pětašedesátiletý prošedivělý elegán nikdy nedal přednost mladší, ale především hubenější ženě, což se v diskuzích přetřásá neustále. Zkrátka nemohou pochopit, že se tolik přitahují. Ale stačí se podívat na nějaké záběry z filmových premiér, kde se před lidmi i kamerami líbají. Jiskry v očích Keely a oddaný pohled Pierce mluví za vše. Navíc se jim povedli i jejich synové. Dylan (21) a Paris (17) jsou hodně hezcí po mamince a hodně styloví po tatínkovi.

Co na Keely miluje Pierce? Je to její vášeň: „Má takovou sílu, že bych bez ní nemohl žít. Když se na mě Keely podívá, podlamují se mi kolena.“

Petra Vomelová

Pokud jste se trochu rozněžnili, můžete se podívat, jak vypadá opravdová láska podle korejského umělce Puuunga, který ve svých půvabných ilustracích ukazuje, že láska se skrývá v maličkostech.

Komentáře