Korejskému umělci, který si říká Puuung, se ve své sbírce ilustrací podařilo zachytit lásku takovou, jaká by měla být doopravdy. Upřímnou, všední, bezprostřední, bez okázalých gest. Zkrátka takovou, jaká je nejkrásnější!

Nejen ženy, i muži občas potřebují cítit, že je ten druhý má rád. Ale jak? Protože muži jsou na rozdíl od verbálních žen vizuální bytosti, z některých upřímných gest mají větší radost, než když slyší „miluji tě“. A rádi je také dělají. Třeba právě takové, které zachytil korejský umělec Puuung.

FOTO: Jak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta

Jak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 01-je-nam-spolu-fajn-kdekoliv-a-kdykoliv-na-sveteJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 20-spolecne-to-zvladnemeJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 02-kdyz-vari-chlap-je-to-sexy-a-moc-dobre-vetsinouJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 03-kvetiny-nepotrebuji-narozeniny-ani-valentynaJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 04-ochutnej-a-rekni-co-tomu-chybi
Další fotky
Jak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 05-jsme-jako-puzzleJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 06-to-se-hned-vari-lipJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 08-zpivani-v-desti-i-na-suchuJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 07-spolecna-pismenkaJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 09-vzpominky-nevyblednouJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 10-vubec-nic-se-nestaloJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 11-jsem-tu-pro-tebeJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 12-kdo-si-hraje-nezlobiJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 13-ve-dvou-chutna-lipJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 14-vyroci-nejsou-opruz-ale-prilezitostJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 15-tuleniJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 16-proste-spoluJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 17-opecovavana-unava-bez-vycitekJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 18-diky-za-kazdy-novy-salatJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 19-jen-tak-za-to-ze-jsiJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 20-spolecne-to-zvladnemeJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 21-vzruseni-ma-mnoho-podobJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 22-sdilena-intimitaJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - Dělej to, co máš ráda. Já mám rád tebe.Jak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 24-kazdy-ve-svem-svete-a-presto-spoluJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 25-vsechny-bourky-prejdouJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 26-nalada-je-takova-jakou-si-ji-udelameJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 27-okostujJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 28-balkonova-siestaJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 29-na-to-budeme-jeste-par-dni-vzpominatJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 30-pusa-na-cestu-po-schodochJak vypadá opravdová láska? Skrývá se v maličkostech a nepotřebuje velká gesta - 31-gauc-neni-pro-vyvrhele

„Láska je něco, s čím se každý může ztotožnit. A přichází po cestičkách, které můžeme v našem každodenním životě snadno přehlédnout. Snažím se najít význam lásky v našem všedním životě a přetvořit ho do uměleckého díla,“ píše Puuung na svém facebookovém profilu.

Nejvzácnější jsou ty chvíle, které prožíváme každý den se svými milovanými. Ač jsou obrázky zcela jednoduché, mají v sobě nesmírné kouzlo a vyjadřují přesně to, co by měly. Upřímnou lásku mezi dvěma lidmi.

Petr Nosek

A jak poznat, že vám někdo lže?! se dozvíte zde.

Komentáře