Třicítka je asi nejklíčovější jubileum v životě! Do našich duší se začíná vkrádat klid s urovnáním priorit v oblastech vztahů, práce, rodiny i zdraví. Nechceme opakovat chyby. Jsme vyrovnanější, i když občas uklouzneme, jako každý jiný.

Pokud jste si ani jednou v životě neřekli, že než se dožít třiceti, to raději skoncujete se životem, pak jste nikdy nebyli doopravdy mladí. A jestli jste se potom nikdy téhle myšlence nezasmáli, tak jste se nejspíš nedožili třicítky.

Předem upozorňujeme, že následující ilustrace jsou sice formálně v pořádku, ale obsahově jsou to stereotypizující klišé. Ačkoli ruku na srdce – nebo radši někam jinam, pokud už vám bylo třicet – něco pravdy v nich bude.

FOTO: Jak se lidem změní život po třicítce?

Jak se lidem změní život po třicítce? - cz9-01Jak se lidem změní život po třicítce? - cz8-01Jak se lidem změní život po třicítce? - cz7-01Jak se lidem změní život po třicítce? - cz6-01Jak se lidem změní život po třicítce? - cz5-01
Další fotky
Jak se lidem změní život po třicítce? - cz4-01Jak se lidem změní život po třicítce? - cz3-01Jak se lidem změní život po třicítce? - cz2-01Jak se lidem změní život po třicítce? - cz_1-01

Po třícítce nastává čas samostatného rozhodování a zodpovědnosti za své jednání. Každý má svůj nevelký seznam „životních pravidel“ a nejčastěji právě jím se jeden člověk odlišuje od jiného. Jsou však věci, ke kterým na prahu třicítky docházíme více méně všichni.

 

Komentáře