Fanoušci kapely Ortel jsou v podstatě taková jedna velká a neúspěšná rodina, která se nemá čím pochlubit, tedy kromě narozeninového dortelu nebo fotky s Tomášem Hnídkem. Největším svátkem je pro ně koncert jejich oblíbené kapely, kterou znají díky hitu Mešita. Ten mají nastavený i jako mobilní vyzvánění. A samozřejmě, že to chtějí zažít i naživo.

Těchto 5 typů vlasteneckých osobností zaručeně potkáte na koncertě Ortelu, a kdo říká, že to tak není, tak na jejich koncertu nikdy nebyl.

1. Naštvanej fotr od piva

Celej den dře ve fabrice za špatný peníze. Po práci si lehne na gauč, otevře braníka a kouká na fotbal. Na záchodě občas otevře Facebook a pak zjistí díky Aeronetu, že uprchlíci nám chtějí vzít práci a dávky zároveň. A tak mu kolega z práce v hospodě povyprávěl o kapele Ortel, která „zpívá pravdu“, kterou se jinde nedozví. Od té doby je jejím věrným fanouškem.

FOTO: Velká galerie orteláckého merche, díky kterému zabodujete na každé vlastenecké párty

Velká galerie orteláckého merche, díky kterému zabodujete na každé vlastenecké párty - _vyrp11_115IMG_0760Velká galerie orteláckého merche, díky kterému zabodujete na každé vlastenecké párty - _vyr_223C56B61D5-6749-4425-9651-0B14F773C9D4Velká galerie orteláckého merche, díky kterému zabodujete na každé vlastenecké párty - _vyr_101IMG_0247Velká galerie orteláckého merche, díky kterému zabodujete na každé vlastenecké párty - _vyr_89prsten1Velká galerie orteláckého merche, díky kterému zabodujete na každé vlastenecké párty - ortel
Další fotky
Velká galerie orteláckého merche, díky kterému zabodujete na každé vlastenecké párty - 78750569_815633362207168_7146496929646510080_nVelká galerie orteláckého merche, díky kterému zabodujete na každé vlastenecké párty - _vyr_1510E0A32A5-E32A-4063-B8B4-B6C79D52E809Velká galerie orteláckého merche, díky kterému zabodujete na každé vlastenecké párty - _vyr_97IMG_0010Velká galerie orteláckého merche, díky kterému zabodujete na každé vlastenecké párty - ortelVelká galerie orteláckého merche, díky kterému zabodujete na každé vlastenecké párty - _vyr_12_DSC0030

2. Ošklivka při těle

Ráda jí a už si dlouho neštrejchla. Naposledy jí to vyšlo, když se před 5 lety dala k pankáčům, ale časy se mění. Z internetu se dozvěděla, že na koncertech Ortelu je dost volnejch chlapů, který po pěti pivech jdou do všeho, co se hejbe. A právě na koncertech kapely Ortel vidí naději, jak ukojit své dlouhotrvající touhy.

3. Príma rodinka

Z diskuzí na Facebooku se dozvíte, že koncerty kapely Ortel navštěvují celé rodiny, které si vesele pozpěvují písně kapely. Mnohdy najdete i příběh nějaké zfanatizované maminky o tom, jak jsou lidé na koncertě v podstatě jedna rodina, která jakmile v davu uvidí děti, tak je pustí do první řady, aby si mohly zazpívat Mešitu tváří v tvář s Tomášem Hnídkem.

4. Hajlující magor

Na koncertě kapely Ortel v rámci předvolební kampaně SPD na Václavském náměstí v Praze se objevil muž v uniformě, který se nebál veřejně hajlovat. Za to si vysloužil podmínku a peněžitý trest ve výši 30 tisíc korun. O hajlování z řad příznivců kapely Ortel hovořil i režisér Vít Klusák při natáčení dokumentu Svět podle Daliborka. Tohle se na jiných koncertech neděje, takže bůh ví, jak to běžně vypadá při klubových vystoupeních kapely Ortel.

5. Rytíř

Nikdo neví, proč se to děje, ale na každém koncertě kapely Ortel se objeví někdo, kdo se oblékne do středověkého kostýmu. Pak se prochází po sále a každý se s ním fotí. V podstatě se jedná o jakousi bizarní atrakci v podobě rytíře nebo husity. Dokáže nám někdo tohle vysvětlit?

Ferrari Lakatoš

Všechno nejlepší, Ortelata! Tady máte dortel a triko od Hnídka, ať má na novýho Hummera

Komentáře