Hiphopová komunita v Česku je na nohou. Blíží se totiž něco, na co fanoušci této hudby čekali několik let. Po řadě jednání se podařilo domluvit, že do Prahy přijede v srpnu zakoncertovat německá hiphopová superstar Luciano.

„Fanoušci po českém koncertu Luciana volali už několik let. Jsem rád, že se nám nyní podařilo vše domluvit a v srpnu Luciano vystoupí v branických ledárnách na svém prvním českém koncertě,“ říká Samba Samoura z pořadatelské agentury Pop Out Entertainment / Shows.

„Věříme, že dáme lidem něco, na co jen tak nezapomenou. Jeden ze supportu vystoupí nováček Erick Mati. Je to v celku jednoduché, Erick je upřímný hlas ulice, stejně tak jako Luciano a jejich spojení dává smysl, moc lidi Ericka ještě nezná, ale pochopí tohle rozhodnutí až ho na koncertě uslyší, to jsem si jistý,“ dodává Samba.

Luciano se narodil v Berlíně německé matce a mozambickému otci v roce 1994. Kreativní prostředí hlavního města Německa v něm už od dětství tříbilo lásku k muzice. V té na sebe záhy upozornil, jako na velký talent a jak se zdá, tak tyto ambice směle naplňuje.

V Německu je skutečnou hudební megastar a velkých úspěchů se mu daří dosahovat i na dalších trzích. Ovládne Luciano i Češko? Přijdte se podívat 6. srpna do Ledáren Braník v Praze.

Foto: Pop Out Entertainment / Shows

Komentáře