Po dvou letech se známý český zpěvák Jakub Smolík opět vrací do metropole Královéhradeckého kraje. Pod střechou kongresového centra Aldis předstoupí 26. března spolu se svými hosty před diváky, aby je v nelehkých dobách rozveselil svými nejznámějšími hity. Vstupenky jsou již nyní v prodeji v síti TicketLIVE.

První jarní týden přivítá v Hradci Králové oblíbený český skladatel, textař a zpěvák Jakub Smolík. Autor romantických songů tentokrát na podiu kongresového centra Aldis nevystoupí jen se svou kapelou. Doprovázet jej bude dětský pěvecký sbor a vážený host, houslový virtuos Jaroslav Svěcený. Na návštěvníky tak čeká unikátní večer plný nejen oblíbené muziky, ale i zábavy, protože kdo zná tohoto věčného optimistu, ten ví, že své koncerty velmi rád obohacuje o vtipné historky z hudebního i osobního života.

Ačkoliv Jakub Smolík stále patří k nejoblíbenějším českým interpretům, na růžích vždy ustláno neměl. Původně vyučený strojař vystřídal řadu povolání, než se dostal k profesionální dráze zpěváka. Jeho talent a pěvecké nadání v polovině osmdesátých let objevil až producent Petr Hannig. V tomto období vznikla také jeho nejznámější píseň Až se Ti jednou bude zdát, jež se okamžitě stala radiovým hitem.

Mistr kytary je rovněž držitelem Českého slavíka, kterého si odnesl v roce 2003 v kategorii Skokan roku. Za svou kariéru natočil kolem třiceti desek, jeho skladby jsou však zároveň i na mnoha kompilacích. Dlouhodobě spolupracuje například se svým přítelem a kolegou Zdeňkem Bartákem, který pro něj pravidelně píše texty písní.

Přestože v jeho repertoáru najdeme velkou část zamilovaných písní, má rád i chlapské koníčky –   thajský box a motorky, na kterých objevuje krásy jak tuzemské, tak i zahraniční. Dokonce si vytvořil vlastní muzeum těchto dvoukolových miláčků, kde má bar pro kamarády motorkáře, poháry ze závodů nebo zlaté a diamantové desky za prodeje svých nosičů.

Pokud tedy chcete zažít opravdu skvělou atmosféru a jedinečný kulturní zážitek, s koupí lístků neotálejte. Na vstupenky je nyní navíc připravena speciální Valentýnská akce 1+1 zdarma, kdy ke každé pořízené vstupence dostanete ještě jeden lístek ve stejné kategorii zcela zdarma. Nabídka platí do 14. února 2022.

Vstupenky můžete zakoupit v síti TicketLIVE.

Organizátoři upozorňují, že koncert proběhne dle aktuálně platných nařízení vlády ČR proti šíření covid-19.

Foto: TicketLIVE

Komentáře