Španělský sál Pražského hradu bude v úterý 27. srpna od 20:30 hodin hostit 23 finalistek a finalistů soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pro Českou a Slovenskou republiku. Soutěž Elite Model Look je nejprestižnější modelingovou soutěží na světě, do které se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z více než 30 zemí.

O budoucích modelkách bude rozhodovat porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasednou například ředitelka Elite Model Look World Marissa Surmenkow, prezident Elite Model Management Vick Mihaci, prezident Women Management Piero Piazzi či spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava, ředitel soutěže pro Českou a Slovenskou republiku, Sáša Jány.„Jsem hrdý na to, že se projekt Schwarzkopf Elite Model Look  stal nejúspěšnější platformou hledání nových modelingových talentů v Čechách a na Slovensku. Svědčí o tom i 22% nárůst účasti v rámci letošní castingové tour v obchodních centrech,“ říká ke vzrůstajícímu zájmu Saša Jány.

Sáša Jány, ředitel soutěže s loňskými výtězi pro Českou a Slovenskou republiku

Sáša Jány, ředitel soutěže s loňskými vítězi pro Českou a Slovenskou republiku

Čestnou předsedkyní poroty 28. ročníku soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR se stala supermodelka a podporovatelka nadace Alsa Daniela Peštová: „Jsem ráda, že mohu v roli čestné předsedkyně poroty podpořit nadějné talenty na začátku jejich modelingové kariéry,  důležitou roli hraje charisma, energie, profesionalita, ale dnes i jejich prezentace na sociálních sítích.“

I tento rok se v exkluzivní přehlídce představí topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například ambasadorky projektu Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2018, Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová, vítězka světového finále EML 2013 Eva Klímková, české a slovenské topmodelky Daniela Kociánová, Linda Nývltová, Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a vítězky světového finále EML 2014 Bára Podzimková či EML 2016 Jana Tvrdíková.

FOTO: Čeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019

Čeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Andrej_Chamula frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Anika_Stychova frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Charlotta_Kusnirova frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Dominik_Toth frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Eliska_Novosadova front
Další fotky
Čeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Ema_Nerudova frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Filip_Cermak frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Jakub_Holas frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Josef_Stolba frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Jozef_Kolibar frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Judita_Pulkrabkova frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Karin_Zavodska frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Klara_Binderova frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Krystof_Dolezal frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Krystof_Tunzer frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Marek_Kosorin frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Nela_Jencova frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Samuel_Valo frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Sebastain_Klimes frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Simona_Zgurisova frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Sofia_Richterova frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Vaclav_Kriz frontČeští a slovenští finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 - Zuzana_Francouzova front

Hlavním módním partnerem finálového večera je společnost Luxury Brand Management. Ta má ve svém portfoliu více než dvě desítky luxusních značek, jako například Bottega Veneta, Valentino, Saint Laurent, Givenchy, Alexander McQueen, Dior Homme, Versace, Balmain, Ermenegildo Zegna či v poslední době velmi populární značky Balenciaga, Off White a Vetements. Své butiky provozuje na přední pražské nákupní třídě – Pařížské ulici.

V rámci večera bude prezentována i kolekce úspěšného českého návrháře Lukáše Macháčka, kterou přináší společnost Finin Group.

Agentura Elite se i tento rok spojila s úspěšnou značkou vlasové kosmetiky Schwarzkopf, která se stala hlavním partnerem a spoluorganizátorem soutěže. Vlasová kosmetika Schwarzkopf v minulosti dlouhodobě spolupracovala se světově známými celebritami, včetně topmodelek jako např. Claudia Schifferová a Heidi Klumová a již poněkolikáté se stala součástí jedinečného projektu objevujícího budoucí hvězdy modelingového průmyslu.

„Značka Schwarzkopf je synonymem pro krásné a zdravé vlasy již více než 120 let. Její dlouhodobý úspěch tkví i ve spojení s řadou osobností ze světa modelingu. Proto nás těší, že pokračujeme ve spolupráci s nejprestižnější modelingovou soutěží v Čechách a na Slovensku i letos. Pevně věřím, že naše spolupráce s Elite Model Look pomůže dalším talentovaným modelkám a modelům prosadit se ve světovém měřítku,“ říká k projektovému partnerství Aleš Malenka, generální ředitel společnosti Henkel ČR a ředitel divize Beauty Care ČR a SR.

Dlouholetým partnerem soutěže je značka Rowenta, která ve spolupráci s agenturou Elite vyvíjí již několik let produkty pro péči o vlasy a tělo řady Rowenta for Elite Model Look. Oficiálním kosmetickým partnerem je značka Profiskin.cz/sk, prodejce několika kosmetických značek jako např. ARTDECO, MineTan a další. Dalšími partnery jsou klenotnická značka ALO diamonds a lifestylový magazín FEMINITY.

V průběhu dubna a května se uskutečnilo v obchodních centrech po celé České a Slovenské republice celkem 25 castingů, které přilákaly pozornost velkého množství mladých žen a mužů. Soustředění před samotným finále proběhne od 22. srpna v pražském hotelu Ambassador Zlatá Husa, kde budou zároveň finalistky a finalisté ubytováni.  Před zahájením galavečera budou mít hosté možnost  vychutnat si exkluzivní šampaňské G.H.Mumm. Po slavnostním finále se hosté přesunou na afterparty do Art Restaurant Mánes společnosti Mánes Group.

„Jsem rád, že finálový galavečer Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR otevře dveře do profesionálního modelingu nové generaci mladých modelek a modelů. Tento rok jsme koncepčně pojali jinak než minulé ročníky a věřím, že hosty potěší tento kvalitní hudební zážitek v nádherných prostorách Španělského sálu Pražského hradu,“ dodává Sáša Jány, ředitel soutěže.

Již tři dny po finálovém večeru, tedy 30. 8. 2019, se uskuteční casting, kterého se můžou zúčastnit zájemci, které láká svět modelingu. Casting se uskuteční od 15 hodin v Hotelu Ambassador a je určený pro ženy mezi 13 až 21 lety s výškou nad 170 cm a pro muže, kterým je 15 až 23 let a měří více než 183 cm. Více informací naleznete na Instagramu Elite Prague.

Neznámý kocour narušil přehlídku v Istanbulu. Opanoval catwalk a zaútočil na modelky

Komentáře