Adam Vojtěch dnes v ranních hodinách rezignoval na post ministra zdravotnictví, nyní se začíná mluvit i o jeho odchodu z ANO 2011.

Důvodem Vojtěchova přeběhnutí má být velice lákavá nabídka od protistrany, tedy konkrétně od virusu COVID-19. Ten před několika minutami oznámil založení vlastního politického hnutí. Právě toho by se měl Vojtěch stát předsedou, protože během pandemie dokázal koronaviru výrazně pomoct, aniž by to sám zamýšlel.

Lidé by se mohli operovat sami, navrhuje vláda. Operaci kýly zvládnete i doma, vzkazuje Vojtěch

„Adam Vojtěch bude skvělou tváří našeho nově vzniklého hnutí COVID-19 2020,“ oznámil koronavirus v poledne. „Jeho unikátní postup mi umožnil vytvořit v České republice velice solidní virovou síť, jako se mi nepodařilo skoro v žádném jiném evropském státě. A to ani nebyl na mé straně. Teď, když jsme si podali ruce, můžu očekávat ještě daleko lepší výsledky.“

„Já bych se k tomu zatím nerad vyjadřoval, vždycky když se poslední dobou vyjadřuju, skončí to špatně, víte,“ zní slova Adama Vojtěcha, který odmítl odpovědět novinářům na dotaz, zda-li k jeho vstupu do strany COVID-19 2020 opravdu došlo.

Michal Švehla

Pozn.: V rámci kvalitní novinářské praxe je článek zcela vyfabulovaný. Zpráva je poplašného nebo jinak zavádějícího charakteru, proto by si ji neměl nikdo číst.

 

Komentáře