Společnost Huawei představila dva modely chytrých hodinek Watch GT 2 Pro a Watch Fit, které doplní produktovou řadu Huawei Watch, a nová bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds Pro. Watch GT 2 Pro jsou vrcholem řady Watch v prémiovém provedení. Watch Fit jsou první hodinky Huawei s hranatým displejem, které navíc podporují širokou škálu různých tréninkových režimů. Sluchátka FreeBuds Pro jsou nejnovějšími bezdrátovými sluchátky s možností bezdrátového nabíjení a s aktivním potlačením okolního hluku.

Watch GT 2 Pro – vrchol mezi chytrými hodinkami Huawei

Huawei Watch GT 2 Pro představují prémiové chytré hodinky v podání společnosti Huawei. Setkáte se u nich jen s těmi nejkvalitnějšími materiály a dokonalým zpracováním. Sklíčko hodinek je safírové a vyznačuje se vynikající odolností proti škrábancům, titanové tělo skvěle odvádí teplo a je maximálně odolné. Zadní část z keramiky umožňuje hodinky nabíjet bezdrátově, a to nejen z přibalené magnetické nabíječky, ale také jakoukoliv jinou bezdrátovou nabíječkou nebo zpětným nabíjením z jiných zařízení. Hodinky navíc vydrží při plném nabití až dva týdny bez přísunu energie.

Kromě vynikajících fyzických charakteristik je Watch GT 2 Pro také funkčním vrcholem řady. Oproti předchozím modelům nabízí nejvyšší počet tréninkových režimů, mezi nejnovější přírůstky patří možnost detailního sledování výkonu při lyžování a při golfu. Fotografické nadšence potěší možnost využít chytrých hodinek místo spouště fotoaparátu. Samozřejmostí jsou různé možnosti notifikací, hudební přehrávač, informace o počasí, měření okysličení krve a sledování stresu. Díky tomuto komplexnímu výčtu užitečných funkcí se z Huawei Watch GT 2 Pro stane váš osobní asistent, který vás provede vaším pracovním dnem a podpoří i váš zdravý životní styl.

Watch Fit – elegantní trenér s animovanými kurzy

Chytré hodinky Huawei Watch Fit kombinují nejlepší tréninkové funkce vyvinuté společností Huawei s neobvyklým vzhledem, čtyřmi barevnými provedeními, vyměnitelnými pásky a více než 130 různými ciferníky, které můžete podle libosti měnit. Chytré hodinky tak budou elegantním doplňkem každého outfitu. Ergonomický design Watch Fit pomáhá s lepším a přesnějším ovládáním a baterie vydrží při běžném využití až deset dní.

Velký hranatý displej se perfektně hodí na zobrazování propracovaných animací ke dvanácti rychlým tréninkovým aktivitám, které mají za úkol posílit celé tělo uživatele. Kromě toho zvládnou Watch Fit sledovat 96 různých sportů a podávat o nich podrobné informace prostřednictvím hodinek a přidružené aplikace Zdraví od Huawei. Využívají k tomu různé senzory včetně snímače měření okysličení krve a měření tepu.

Chytré funkce těchto hodinek pak zahrnují vestavěný GPS modul, hudební přehrávač, dálkové ovládání spouště fotoaparátu na chytrých telefonech Huawei, nebo funkci hledání spárovaného chytrého telefonu.

FreeBuds Pro – sluchátka bez drátů a s aktivním potlačením hluku

Huawei FreeBuds Pro jsou nejnovější model řady FreeBuds, plně bezdrátových sluchátek s aktivním potlačení hluku. V nejnovější iteraci nabízí vynikající kvalitu zvuku díky 11mm elektromagnetickým měničům a 4,5 hodiny přehrávání hudby nebo 3,5 hodiny telefonních hovorů se zapnutým potlačením okolního hluku a pouzdro s baterií a bezdrátovým dobíjením dokáže tento čas navýšit až na 20 hodin poslechu nebo 16 hodin telefonování. Při vypnutí funkce zvukové izolace se výdrž baterie může navýšit až na 30 hodin přehrávání hudby.

Aktivní potlačení hluku nabízí tři různé režimy, přičemž v tom nejvýkonnějším zvládne ubrat okolnímu hluku až 40 dB. Když naopak potřebuje uživatel poslouchat své okolí, jedním stisknutím stopky sluchátek začne trojice mikrofonů ve sluchátkách propouštět okolní zvuky přímo do uší uživatele. Ovládání sluchátek Huawei FreeBuds Pro je snadné a intuitivní, stejně tak i párování s telefony Huawei, u kterých stačí pouze přiblížit pouzdro k chytrému telefonu se zapnutým NFC a otevřít pouzdro.

Všechny představené produkty můžete již nyní na českém trhu předobjednávat. Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro jsou k dostání za cenu 7 999 Kč, Watch Fit za 2 999 Kč a sluchátka FreeBuds Pro za 4 999 Kč. Vše bude dostupné u běžných prodejců a zároveň na shop.huawei.com

Komentáře