I hloupí lidé bez špetky soudnosti a sebereflexe mají právo vyjádřit svůj názor. To ostatně říkal i tatíček Masaryk. Právě z těchto důvodů proběhne ve středu 28. října další demenstrace, na které se sejdou ta největší jelita z celé země, aby vyjádřila svůj nesouhlas s neexistující nemocí, kvůli které v Česku zemřelo přes 2000 lidí.

Další setkání (j)elit

Chcete se nakazit neexistující nemocí, na kterou letos zemřelo přes 2000 lidí a kvůli které se staví v Praze polní nemocnice? Tak v tom případě není nic snažšího než navštívit blešák na Náplavce v Praze nebo shromáždění kritiků vládních opatření proti koronaviru, které se koná ve středu 28. října 2020. Je možné, že se tato dementstrace ponese ve stejném duchu jako ta 18. října na Staroměstském náměstí v Praze, kde se sešly stovky lidí s Vysokou školou života a fanoušků fotbalového funkcionáře Romana Berbra.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

I když se podle pravidel vlády smí spolu sejít maximálně sto lidí ve skupinkách po dvaceti, tak organizátorům je to jedno, protože prý počítat neumí a nehodlají se to do středy naučit. „Koronavirus nikdy nikdo neviděl. Je to vymyšlená pohádka pro sluníčkáře podobně jako Pokémoni nebo Ježíšek,“ prozradil nám jeden z demonstrantů důvody, proč na koronavirus nevěří a myslí si, že je to hoax, který šíří Bill Gates, aby nám mohl dát Windows čipy do mozku a zdvojnásobit své zisky prodejem vakcín.

„Antirouškaři z celé země, spojme se! Nebudeme už pod nadvládou teroru iluminátských elit. Z Facebooku Ilony Csákové jsem se dozvěděl, že hajtři budou hajtovat vše, co uděláme, ale to nás nezastaví. Doufáme, že naše snahy udělat ze sebe voly před celým národem ocení primárně ti, kteří zpívají v muzikálech od 90. let a většinový národ je vnímá jako morální autoritu,“ sdělil naší redakci jeden z organizátorů akce skrz Facebook, kterého jsme nepoznali, protože měl na profilovém obrázku zakrytý obličej logem kapely Ortel.

Středeční akce nese oficiální název Voláme národ k manifestaci za svobodu a pravdu proti teroru, lži a manipulaci a pořadatel poprosil, aby si lidé s sebou vzali polštáře a deky. Jeho cílem je možná uspořádat největší polštářovou bitvu v zemi a zakrývá to bojem proti vládním opatřením.

Hlavně naše kecy neberte vážně, protože jsou stejný nesmysl jako pořádání této hloupé akce.

Ferrari Lakatoš

Komentáře