Podle nezávislého průzkumu agentury Agro, která nemá s našim premiérem Andrejem Babišem nic společného, ale zároveň ho platil holding Agrofert, se ukázalo, že Češi by si přáli, aby schválen zahrádkářský zákon. Dokonce ho chtějí víc než znovuotevření hospod nebo povolení hromadných akcí.

Zahrádkáři stále čekají

„Už tolik let čekáme na pořádný zahrádkářský zákon, který by zlepšil naše postavení ve společnosti. Pan premiér ho chtěl řešit, jenže ho otravná opozice a novináři přerušili a chtějí po něm, aby řešil koronavirus. Koronavirus přece může počkat, ale zahrádky už ne,“ stěžuje si naší redakci zapálený zahrádkář Přemek Otrava ze zahrádkářské kolonie v Luhačovicích. I z tohoto důvodu proběhl nezávislý průzkum veřejného mínění o tom, jak moc si Češi přejí nový zahrádkářský zákon.

FOTO: 8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře

8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - 1078383-4995128 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - clovekvtisni8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - eu – europa.eu8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - romea logo8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - wikipedia osf – soros
Další fotky
8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - n8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - roz8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - top

Česko sice v současné době řeší, kdo bude místo Romana Prymuly novým ministrem zdravotnictví, jenže zahrádkářský zákon je zahrádkářský zákon, takže se tajně doufá, kdy bude konečně vyřešen a schválen. Zahrádkáři si dokonce myslí, že tento zákon je důležitější než stavba polní nemocnice nebo státní dluh, jak ukázal průzkum.

„Nechápeme, proč opoziční strany chtějí pořád řešit covid, místo toho, aby se snažili bojovat za nás zahrádkáře. Díky nám jsou sice OBI a Baumaxy plné lidí, ale na druhou stranu děláme dobré tržby kamarádům pana Babiše, takže děkujeme, že to nezavírá. Totéž platí i pro květinářství, kam chodíme rádi pro semínka,“ vypráví nadšeně jeden ze zahrádkářů.

Ať už to dopadne se zahrádkářským zákonem jakkoliv, nezapomínejte, že tento článek je jeden velký vtip, který nešiřte ani nečtěte. Mnohem lepší bude, když se půjdete projít někam do přírody, dokud to ještě jde.

Ferrari Lakatoš

Komentáře