Představte si hořkosladké tóny výběrové kávy v likéru Gloria v kombinaci s osvěžujícím charakterem prémiového Fever-Tree Indian Tonic, jež vás pohltí v každém doušku. Nechte se unášet harmonií chutí a překvapte svou polovičku drinkem plným lásky, ve kterém se snoubí oříšková vůně s tóny vanilky a ovoce. Tohoto dokonalého snoubení se nebudete chtít vzdát!

Prvotřídní český likér Gloria se řadí do kategorie Single Origin Coffee Liqueur – to znamená, že je založen na unikátnosti jednoho druhu výběrové kávy z konkrétní oblasti. Nejde tedy o žádnou směs, nýbrž o výběrovou panamskou kávu Los Lajones, která se sklízí na farmě Graciana Cruze. Zrna se zpracovávají klasickou suchou metodou a každé z nich zachycuje jedinečný charakter této oblasti. V každém doušku ucítíte jemnou oříškovou vůni s tóny marcipánu, třešní, vanilky a čokolády. Počáteční lehce hořké kávové tóny se brzy střídají s ovocným nádechem manga a čokolády. Gloria je navíc dílem české výroby. A to od pražení v pražírně Doubleshot přes výrobu cold brew podle originální receptury Gloria Spirits až po finální blending s obilným destilátem v pražské palírně Garage22.

NÁŠ TIP: Překvapte svou polovičku na svátek všech zamilovaných koktejlem, který okouzlí všechny vaše smysly. Spojte hořkosladkou příchuť prvotřídního českého likéru s osvěžujícími tóny prémiového Fever-Tree Indian Tonic a užijte si dokonalou harmonii chutí!

Gloria & Tonic

  • 1 díl Gloria Single Origin Coffee Liqueur
  • 2 díly Fever-Tree Indian Tonic
  • led
  • citronová kůra

Naplňte sklenici ledem a postupně dávkujte jednotlivé ingredience. Nejprve odměřte kávový likér, který následně doplníte tonikem. Na ozdobu a pro osvěžení použijte střik citronové kůry. Před pitím důkladně promíchejte.

Fever-Tree Indian Tonic zakoupíte v balení 0,2 l za 32 Kč na www.warehouse1.cz.

Gloria Single Origin Coffee Liqueur – Panama 2023 zakoupíte za 640 Kč na www.warehouse1.cz.

Komentáře