Skupina kreativců ze ZE MĚ projektu chystá další RAVE, tentokrát ve spojení s Almou. Výstřední párty spojená s degustací pokrmů proběhne 23. 3. 2023 v centru Prahy.

Moderní restaurace Alma vznikla na místě, kde kdysi stával populární prvorepublikový biograf. Produkční i kuchařské týmy ZE MĚ projektu a Almy by se do těchto časů na jeden večer a noc rádi vrátili. Společně uspořádají párty inspirovanou právě filmem. Hostům oba týmy nabídnou gastronomický, vizuální i hudební zážitek.

“Spojit se s Almou pro nás bylo naprosto přirozené, je to naše oblíbené místo a kluci jsou skvělí kuchaři. Taky zde dostanete ty nejlepší drinky v Praze. Od začátku akce až do pozdních nočních hodin hosté ochutnají přes 40 chodů vydávaných z několika stanovišť. K tomu skvělá hudba. Extrémně návyková akce,” doplnil Vojtěch Nemrava ze ZE MĚ projektu.

“Připravujeme párty, na kterou by jsme sami chtěli jít, ale nikdo ji zatím nikdy neudělal! Tohle bude akce pro všechny, kteří to mají s jídlem, hudbou, uměním a zábavou podobně jako my. Vše pod jednou střechou u nás v Almě, “ dodal Vojtěch Václavík z Almy.

Hudební párování zajistí djs a producenti. Hosté mohou očekávat mix deep, elektroniky, od housu až po temnější odstíny techna.

“Jedná se už o náš třetí RAVE v řadě. Každý z nich byl jiný a každý byl něčím specifický. První se konal uprostřed lesa, na úplné samotě. Druhý v Laichterově domě, prvorepublikové stavbě architekta Kotěry a bývalém nakladatelství. Tentokrát míříme do Almy, bývalého kina. Spolupráci jsme pro tento večer navázali také s talentovanými set designéry a vizualizátory ze Zkrat kolektivu. Bude to velkolepé, “ dodal Vojtěch Nemrava ze ZE MĚ projektu.

Cena lístků zahrnuje vstup na akci a neomezenou konzumaci jídla v průběhu večera. Koupit je můžete na webu Almy.

Komentáře