Jsou neúspěšnější Slováci, nebo Češi? Tuto otázku si klademe od dob rozdělení Československa. Těch 27 let, co jsme sami, by se dalo hodnotit na základě tragických videí, ve kterých jsou představovány naše neúspěšné elity. Zatímco my Češi máme svatbu Jiřího Káry nebo paní, co má právo sedět, tak co vlastně mají naši bývalí bratia?

Na prstech jedné ruky bychom spočítali legendy českého YouTube, ve kterých nám bába vypráví, že uvízla pod kořenem, nebo se kluk svěřuje šéfovi, že dal řetízek do špatnýho hrníčku. Na Slovensku byli také svědky velkého neúspěchu, o kterém si u nás doma můžeme jenom zdát. Následující videa vás o tom přesvědčí. Je to opravdu bizár.

1. Omítkový démon a jeho odhalení

Na Slovensku se rozhodli zneužít němého mladíka k vlastnímu prospěchu. Přesvědčili ho, aby média přesvědčil o tom, že u nich doma straší, a proto si zaslouží od státu nový dům k žití. Skrytá kamera bohužel odhalila, že je všechno tak trochu jinak.

FOTO: Slovenské perly z YouTube

Slovenské perly z YouTube - legendaSlovenské perly z YouTube - tukabelSlovenské perly z YouTube - ddd05b7-147473-46bc41e-147348-pracovni-00-02-23-668×376-cropSlovenské perly z YouTube - Snímek obrazovky 2020-01-12 v 22.46.34Slovenské perly z YouTube - Snímek obrazovky 2020-01-12 v 22.47.17
Další fotky
Slovenské perly z YouTube - Snímek obrazovky 2020-01-12 v 22.47.27Slovenské perly z YouTube - Snímek obrazovky 2020-01-12 v 22.51.06

2. Chlapce unesl samotný satan

V hlavních zprávách na televizi JOJ běžela zpráva o tom, že satan unesl malého chlapce, který ho vystrašil. Okamžitě přijel štáb a celá vesnice je na nohou.

3. Matka a dcera z Prešova to přehnaly s vodkou

Naprosto geniální reportáž z dopravní nehody, během které do sebe nabouraly matka s dcerou. Nikomu se nic nestalo, ale obě byly tak na šrot, že z nich vylezlo spousta moudra, které stojí za to.

4. Tys mi mydlil barana!

Slovák, který zneužil berana před zraky jeho majitele, se stal mediálním terčem tamních médií. Dokonce o něm byla natočena šílená reportáž, kterou si zamilujete.

5. Tu kabel!

Nikdo nepochopil pointu reportáže, ale všichni si zapamatovali hlášku TU KABEL. To je z toho všeho nejzásadnější.

6. Zjevení Ježíše v romské osadě

Na Slovensku se ve sporáku zjevil samotný Ježíš. Od té doby se z kuchyně ve slovenské osadě stalo putovní místo.

Po této sérii videí musíte uznat, že Slovensko má mnohem více neúspěšný YouTube než Češi.

Ferrari Lakatoš

A nejneúspěšnějším městem Česka se stává Ústí nad Labem! Dávky tu bere půlka obyvatel

Komentáře