Kolik jsi hrál beden, tolikrát jsi člověkem, říká jedno staré české přísloví. A je tomu tak. Herny patří po hospodách, fotbalových stadionech, závodních jídelnách, úřadech práce a Kauflandu k místům, kde se Češi nejčastěji setkávají a vyměňují si zážitky všedního dne. Těchto 8 typů lidí nejčastěji potkáte v herně nebo kasinu.

Točka

Jedná se o člověka, který by v herně nejradši roztočil všechny automaty najednou díky tlačítku autostart a do toho si zašel vsadit na barvu na ruletě. Od doby, kdy v herně lze hrát jen jednu bednu najednou, se cítí zbytečný a neúplný.

Bedňák

Do herny nebo kasina přichází pravidelně den po výplatě. Ví, že musí zaplatit nájem, paušál a půjčku, přesto vybírá z účtu celou svou měsíční gáži a postupně ji bankovku po bankovce nastrká do bedny.

Géčko

Nejnebezpečnější druh gamblera, který se potuluje v prostorách heren a kasin. Je neuvěřitelně soutěživý. Když najde na zemi dvacku, je schopen s ní přijít do herny a zahrát si. Když ho potkáte na toaletě při močení, bude se s vámi chtít vsadit, že domočí dál. Když se s ním potkáte během pokerového turnaje u rautu, vsadí se s vámi o stovku, že sní rohlík do půl minuty.

Rauťák

Do kasin a heren nechodí hrát, ale pouze vyjídat rauty během pokerových turnajů a dalších akcí. Vlastně s sebou má pokaždé jen pár stovek, které hodí do automatu jen proto, aby se neřeklo. Mezi zaměstnanci heren patří k těm nejméně oblíbeným, protože projí a propije dvakrát víc, než prohraje v hazardních hrách.

Stará bába

Jedná se o osobu, která hraje za co nejmenší možné sázky a je schopna u automatů strávit i několik hodin. Když se náhodou tomuto typu hráče podaří vyhrát a porovná to se svým stráveným časem v kasinu, zjistí, že jeho průměrná hodinová mzda činí 70 korun na hodinu. To se rovnou vyplatí jít pracovat do McDonaldu. Tam jsou ty peníze alespoň jisté.

FOTO: Štamgasti ze seriálu Hospoda, kteří hráli automaty

Štamgasti ze seriálu Hospoda, kteří hráli automaty - Snímek obrazovky 2019-11-20 v 21.28.31Štamgasti ze seriálu Hospoda, kteří hráli automaty - Snímek obrazovky 2019-11-20 v 21.29.01Štamgasti ze seriálu Hospoda, kteří hráli automaty - Snímek obrazovky 2019-11-20 v 21.29.58Štamgasti ze seriálu Hospoda, kteří hráli automaty - Snímek obrazovky 2019-11-20 v 21.30.23Štamgasti ze seriálu Hospoda, kteří hráli automaty - Snímek obrazovky 2019-11-20 v 21.30.52
Další fotky
Štamgasti ze seriálu Hospoda, kteří hráli automaty - Snímek obrazovky 2019-11-20 v 21.33.05Štamgasti ze seriálu Hospoda, kteří hráli automaty - Snímek obrazovky 2019-11-20 v 21.35.25

Kuličkář

Nejedná se o muže, který by si neustále sahal na varlata, nýbrž o hráče rulety. Na tento výherní stroj nedá dopustit a všem tvrdí, že dokáže podle hodu kuličky poznat, na jaké místo kulička doletí. Když si od něj necháte poradit, zjistíte, že lže.

Highlander

U pokerového stolu se jedná o nebezpečného člověka, který přihazuje obrovské částky, i když vůbec nemusí. Konzervativní hráči s ním velmi neradi sedí u stolu, a tak jdou raději hrát bedny nebo black jack.

Lux

Tato postavička většinou nemá ani vindru, a tak postává u automatů ostatních lidí a prožívá s nimi jejich napětí. Ve chvílích hráčovy nepozornosti za něj zmáčkne tlačítko start, což ho dobije endorfiny. Když zrovna nikdo nehraje, prochází se smutně po herně a kouká po zemi, jestli náhodou někomu z kapsy nevypadla stovka.

Ferrari Lakatoš

Je tu Black Friday! Rychle, utraťte všechny svoje peníze za kraviny jen proto, že jsou ve slevě!

Komentáře