Konečně jsme se dočkali! Konečně tu je Black Friday! A ne jen tak ledajaký. Ten český Black Friday trvá hned několik dní a reálné slevy neviděl ani z vlaku. To ale nebrání hloupým spotřebitelům utratit nehorázný balík! Tak honem rychle do obchodů!

Většina Čechů si neustále stěžuje, že nemá peníze, že nemají úspory, a že si na nečekané výdaje musí půjčovat peníze. Když ale nastane Black Friday a období slev, utratí Češi v poměrů ke svým platům nejvíc peněz v celé Evropě. Není proto divu, že tolik lidí nemá peníze, když je splachují do hajzlu za zbytečnosti.

FOTO: Podívejte se, jak vypadá americké nákupní šílenství

Podívejte se, jak vypadá americké nákupní šílenství - Black-Friday-Horror-Stories-04Podívejte se, jak vypadá americké nákupní šílenství - Friday-5-1-768×512Podívejte se, jak vypadá americké nákupní šílenství - Black-Friday-Horror-Stories-02Podívejte se, jak vypadá americké nákupní šílenství - Friday-8Podívejte se, jak vypadá americké nákupní šílenství - Friday-30-768×538
Další fotky
Podívejte se, jak vypadá americké nákupní šílenství - Friday-17Podívejte se, jak vypadá americké nákupní šílenství - Friday-22Podívejte se, jak vypadá americké nákupní šílenství - Friday-26Podívejte se, jak vypadá americké nákupní šílenství - Friday-3Podívejte se, jak vypadá americké nákupní šílenství - Friday-9-500×297

Sháníte nový telefon? Super, tak co třeba 3 roky starej křáp s 56% slevou? Zní to super? To jen proto, že obchod vám ukáže slevu oproti původní prodejní ceně, za kterou se telefon prodával před 3 roky. Stál při nástupu na trh 10 tisíc korun, zatímco teď, o tři roky později, stojí 4400 Kč? Tak na cenovku prdneme „sleva 56 %“ a ti idioti to koupí. A co na tom, že za tuhle cenu se ten telefon prodává naprosto všude, protože je to standartní MOC doporučená výrobcem, vždyť lidi jsou idioti. A ještě si budou myslet, jak udělali výhodný obchod. Ano, výhodný možná, ale rozhodně ne pro ně.

Odedneška do neděle budou obchody přetýkat takovýmto laciným zbožím, které reálně vůbec zlevněné není, a když jo, tak jde o starý ležák, kterýho se obchod prostě jen chce zbavit. Nezní to skvěle? To si piště, že jo. Tak tahejte peněženky a utíkejte do nejbližšího obchoďáku!

Svět neúspěchu

Komentáře