V Česku máme obrovské štěstí, jelikož jsou u moci levicoví populisté, socané a komunisté. Z toho vyplývá spousta výhod, jelikož si tito politici rádi připlatí za hlasy neúspěšných lidí. I proto sháníme falešnou ISIC kartu nebo odcházíme dříve do důchodu. Ta sleva 75 % na jízdném bez omezení se prostě vyplatí! Z těchto rozdavačů vzešla i bohyně neúspěchu Jana Maláčová, která nás líné drží stále na gaučích a úřadech práce. Děkujeme!

Volte ministryni neúspěchu

Nejde pořád dokola jen pít krabicáky, projíždět letáky se slevami a studovat návody, jak vyhrávat velké peníze na bednách. Občas se člověk musí zapojit i do společenského dění a trochu se zajímat o politiku. Ti bohatí politici tam nahoře ve Sněmovně, kde stojí oběd 12 korun a maj tam Plzeň za cenu grešláka, jsou taky občas užiteční lidé. Mezi všemi těmi Kalousky a Fialy se dokonce zjevila zosobněná bohyně neúspěchu. A asi se nedivíte, že je ze strany ČSSD, odkud vzešla většina správných nápadů pro normální a obyčejný lidi, jako jsme my. Řeč je samozřejmě o naší milované socialistické modle Janě Maláčové.

FOTO: 8 rozdavačných pohledů ministryně Maláčové

8 rozdavačných pohledů ministryně Maláčové - miou8 rozdavačných pohledů ministryně Maláčové - m8 rozdavačných pohledů ministryně Maláčové - ma8 rozdavačných pohledů ministryně Maláčové - malac8 rozdavačných pohledů ministryně Maláčové - maláčová
Další fotky
8 rozdavačných pohledů ministryně Maláčové - me8 rozdavačných pohledů ministryně Maláčové - mi8 rozdavačných pohledů ministryně Maláčové - mie

Je krásné, že ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová má ve svém povolání jméno práce, jenže svým zvyšováním dávek a příspěvků nás nutí nepracovat. Díky ní ráno přijdem na pracák, odvyprávíme svou historku paní úřednici, která nás pošle na sociálku, shrábneme dávky a jde se na maty a pak do nonstopáče. Občas nějaká ta brigádka na černo a život jde dál takto celý měsíc, až přijde další návštěva na pracáku. A takto to děláme už dlouhé roky. Nebýt socanů ve vládě, vzali by nám dávky a museli bychom do práce. To přece nejde dopustit, aby nám proradný Kalousek odebral vše, na co máme nárok!

A vlastně nás hrozně uráží, když paní Maláčová dostává na internetu přezdívky jako dávkomat nebo Venezuela. Ale my se nedáme a budeme vás bránit, dokud budete u vlády. Jen to tam pro nás podojte, dokud to jde. Hlavně zdaňte ty zákeřné kapitalisty a firmy, co vydělávají miliony a za podprůměrnou mzdu nás nutí chodit včas do práce. Chápete to? My, co jsme rádi doma s rodinou tak moc, že ani neposíláme svoje děti do školy.

Nemáte peníze na splácení půjčky? Vezměte si další půjčku!

Paní Maláčová, takový politik jako vy tu nebyl od dob Huga Cháveze. Ty dávky a příspěvky… všechno dobrý, jenže my bychom chtěli ještě snížit daně na rum a vodku. Plus by bylo fajn, kdybyste poskytovala příspěvky na bedny pro všechny nezaměstnané. Kde na to máme pořád brát? Vy to umíte rozdat stejně nejlíp ze všech a vůbec nám nevadí, že je to z cizího. Paní Maláčová, takových jako jsme my, je nás v tomto státě miliony A myslete na to, že volby jsou už za chvíli, tak s tím už konečně něco udělejte.

Oranžová by měla být oficiálně stranou neúspěchu.

Ferrari Lakatoš

Všechno jde, když se vám makat nechce aneb 5 tipů, jak trávit čas ve frontě na úřadu práce

Komentáře