Charles, 33letý muž z anglického Readingu a jeho snoubenka, o pět let mladší Sára, po sáhodlouhém rozhodování konečně určili datum svatby. Ta se měla konat v březnu tohoto roku, Charlesova rozlučka se svobodou však jejich plány naprosto změnila.

Jak už se u mužů dá očekávat, před vstupem do manželského svazku si rádi naposledy pořádně zařádí s nejbližšími přáteli. Nebo s nějakou striptérkou. Charles, jeho kolegové z práce a několik dalších přátel se tedy vydalo konec jeho svobody oslavit do Karibiku. Oslava se ale naprosto zvrhla a proměnila v bujaré orgie, ve kterých nechyběl sex, alkohol ani drogy. Jeden z účastníků však udělal osudovou chybu, která většinu z přítomných stála manželství.

Lékaři v Japonsku prokázali, že každodenní sprchování má negativní vliv na délku penisu

Jeden z Charlesových přátel, Jimmy, chtěl videohovorem pozdravit svého bratra do Anglie a ukázat mu, jak vypadá pořádná párty. V opilosti ale omylem vytočil číslo své manželky Annie, s mobilem pak chodil po celém pronajatém apartmánu a zděšená partnerka tak mohla vidět všechno, co se na místě odehrávalo.

FOTO: Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší

Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší - party-people18Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší - party-people5Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší - party-people6Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší - party-people15Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší - party-people8
Další fotky
Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší - party-people13Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší - party-people10Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší - party-people12

Až po několika minutách si Jimmy uvědomil, že je něco špatně. Když zjistil, jak velkého omylu se dopustil, okamžitě videohovor ukončil, bylo ale už pozdě. Než stačil cokoliv udělat, Annie o situaci informovala všechny ostatní partnerky rozhýřených mužů, což vyústilo v neuvěřitelných 17 žádostí o rozvod. Není překvapující, že Sára svatbu s Charlesem zrušila a ještě toho dne se od bývalého nastávajícího odstěhovala zpět k rodičům.

Michal Švehla

Pozn.: V rámci dobré novinářské praxe jsme si článek vypůjčili od kolegů z portálu thereisnews.com a následně upravili podle našeho nejlepšího vědomí i svědomí. Zpráva je poplašného či jinak závažného charakteru. Každý ví, že na rozlučce se svobodou se nenacházíte ve stavu, kdy byste byli schopni úspěšně odemknout svůj mobilní telefon a někomu zavolat. Tuto informaci jsme chtěli uveřejnit ještě menším písmem, ale nešlo to.

Muž z Floridy zahynul při explozi ve vlastní kuchyni. Pokoušel se v mikrovlnce ohřát další mikrovlnku

Komentáře