Studie prestižní lékařské univerzity v Japonsku potvrdila, že velikost penisu se snižuje v závislosti na počtu osprchování, které muž za svůj život vykoná. Výsledky výzkumu vyvolaly na sociálních sítích velké množství posměšných reakcí a komentářů.

Celá záležitost se zdá být humorná především proto, že studie pochází od Japonců, o kterých se vždy tradovalo, že mají malá přirození. Legrace končí ve chvíli, kdy si posměváčci přečtou podrobnější informace. Zjistí totiž, že pravidelné sprchování jim opravdu může jejich chloubu nezvratně zmenšit. V extrémních případech pak mohou přehnaně čistotní muži o penis přijít úplně.

Žena po 16 letech provozování sexu ve tmě zjistila, že její manžel používá místo penisu dildo

Výzkum byl proveden na vzorku 1 200 penisů, probíhal po dobu deseti let. Lékaři z japonské univerzity jsou si výsledky dlouholeté práce naprosto jistí a obhajují je před celým světem. „I když vám to může přijít směšné, věříme, že ke zmenšování mužského pohlavního údu během sprchování dochází především ze dvou hlavních důvodů. Zaprvé jde o tření, ke kterému dochází při kontaktu s tekoucí vodou, tím je způsobena eroze. Druhým důvodem je pak nadměrná hydratace. Existují dokonce případy, kdy čistotní muži zcela přišli o varlata. Ale to se naštěstí nestává příliš často,“ zakončil vedoucí výzkumu, doktor Takahiro Fukumura.

Michal Švehla

Pozn.: Informace pochází ze serveru thereisnews.com. Jsou poplašného či jinak závažného charakteru. Ve skutečnosti se můžete vysprchovat bez toho, abyste se museli bát, že vaše drahá polovička uteče za nějakým špindírou.

Jak jsme se mydlili za minulého režimu? Nahlédněte do socialistické koupelny

Komentáře