Karanténa zaměstnancům plnohodnotně posloužila k dvouměsíčnímu flákání, zatímco maturanti se měli pečlivě připravovat na nejdůležitější zkoušku svého života. Bohužel místo učení chlastali víňáka na lavičce a po večerech hráli videohry a sjížděli Freevideo. Po dvou měsících flákání teď chtějí žalovat ministerstvo školství, protože je v jejich 18 až 19 letech nikdo nedonutil k tomu se učit. Těmto lidem bude automaticky udělena maturita z vysoké školy života.

Maturita pro všechny

Věřili byste tomu, že letošní maturanti nevyužili dvouměsíční studijní volno v karanténě k tomu, aby si opakovali maturitní otázky a četli povinnou četbu? Do školy sice chodili 4 roky, ale nyní se bouří kvůli tomu, že se museli dva měsíce učit online , a tak nechtějí maturovat. Místo toho by si přáli, aby maturita vůbec neproběhla, a aby se české ministerstvo školství inspirovalo na Slovensku, kde nakonec písemné ani ústní maturity nebudou. Místo toho budou studentům vypočítány známky na maturitní vysvědčení z průměru známek, které dostali studenti v minulých ročnících. Tím vznikne na Slovensku celý ročník zaostalých jedinců, kteří se stanou generací neúspěšných lidí a voličů Roberta Fica.

FOTO: 16 potenciálních adeptů, kteří by měli vystudovat Vysokou školu života

16 potenciálních adeptů, kteří by měli vystudovat Vysokou školu života - věra 216 potenciálních adeptů, kteří by měli vystudovat Vysokou školu života - tikovi16 potenciálních adeptů, kteří by měli vystudovat Vysokou školu života - matečák16 potenciálních adeptů, kteří by měli vystudovat Vysokou školu života - epka wikipedia16 potenciálních adeptů, kteří by měli vystudovat Vysokou školu života - rozner čt
Další fotky
16 potenciálních adeptů, kteří by měli vystudovat Vysokou školu života - karel prima16 potenciálních adeptů, kteří by měli vystudovat Vysokou školu života - jožka fb16 potenciálních adeptů, kteří by měli vystudovat Vysokou školu života - mačkáš mi hada16 potenciálních adeptů, kteří by měli vystudovat Vysokou školu života - věra16 potenciálních adeptů, kteří by měli vystudovat Vysokou školu života - TV-NOVA

Čeští maturanti závidí těm slovenským, že budou stupidní a nevdělaní, a proto přemýšlí nad tím, že budou žalovat ministerstvo školství a dožadovat se toho, aby nemuseli maturovat. My jsme vymysleli geniální kompromis, se kterým budou souhlasit všichni. Každý, kdo nebude chtít letos maturovat, tak automaticky obdrží maturitní vysvědčení ze Střední školy života(SŠŽ), což je sesterský institut všemi známé Vysoké školy života (VŠŽ).

„Líní studenti jsou pro nás velmi žádaným zbožím a velmi rádi jim poskytneme zázemí. Už během dvou týdnů na naší škole budou moct odmaturovat z předmětů jako je swipování na Instagramu, tvorba meme, sledování youtuberů, opíjení se v parku nebo tvorba videí na TikToku. V budoucnu máme v plánu otevírat i další obory, které zahrnují předměty sbírání sneakers a hraní Minecraft,“ popsal nám studijní program ředitel SŠŽ Igor Hnízdečko.

Podařilo se nám dokonce sehnat vyjádření jednoho z maturantů, který se zapojil do aktivních protestů proti maturitám. Ten nám na otázku, proč se neučil během dvou měsíců v karanténě odpověděl jen: „OK boomer.“

Vypadá to, že od září se na úřad práce se středoškolským titulem ze Střední školy života přihlásí tisíce maturantů, kteří budou hledat uplatnění v oboru. Doufejme, že si najdou práci alespoň na pozici jako je obraceč hranolků v mekáči nebo detektiv v supermarketu. Držíme palce.

Ferrari Lakatoš

Komentáře