99 % z nás neúspěšných nemá předpoklady k tomu, aby někdy dosáhlo kvalitního vzdělání. Maturita je pro nás na hony vzdálená věc a univerzitní diplom je naprosté sci-fi. Kam se má tedy takový vyučený kuchař nebo vyučená kadeřnice uchýlit po získání výučního listu? Na prestižní Vysokou školu života, která nám dá mnohem víc, než nějaký bezcenný kus papíru, se kterým si poctivý člověk může leda tak vytřít p*del.

Vysoká škola života se nestuduje, ta se žije! Je všude kolem nás a neustále přijímá nové studenty Máš blbou, nebo žádnou práci? Hromadu dluhů? Všechno tě sere? Vítej na Vysoké škole života!

Jedině Vysoká škola života vám dá pravé a nefalšované zkušenosti, která pak můžete zúročit a jít díky nim pracovat do renomovaných společností, jako je například společnost „Mateřská, ale určitě né dovolená“. Ti méně úspěšní z vás pak mohou pracovat ve společnosti „Co se naskytne“ a ty největší nuly pak mohou dělat šéfa ve společnosti „Ferda mravenec – práce všeho druhu“.

Muž vyloupil banku, našli ho opilého v baru jen pár metrů od místa činu. Svůj úspěch tam oslavoval s přáteli

A jak se na Vysokou školu života dostat? Základem je mít maximálně výuční list, popřípadě i maturitu. Jakmile máte lepší vzdělání, jsou vám brány Vysoké školy života nadobro zavřené. Dále je nutné mít za sebou slušné množství životních neúspěchů. Máte dluhy? Špatnou práci? Nic neumíte? Výborně, máte velkou šanci stát se absolventem VŠŽ!

Výše zmíněné na přijetí na Vysokou školu života bohatě stačí. Abyste tuto školu ale dokázali zdárně absolvovat, jsou tu i další položky, které budete muset splňovat. Mezi ně patří například logo SPD na profilovce. Musíte být hrdý volič Miloše Zemana a libovolné vlastenecké politické strany, popřípadě komunistů. A hlavně musíte umět psát do internetových diskusích naprosté pitomosti, nadávat na Kalouska, Havla a celou vládu krom Babiše a pokud možno naflákat do každého příspěvku co nejvíc chyb.

Svět neúspěšných

Komentáře